Ňadra dmoucí? Jak která.

Dokud sedíte a on si pohrává s vašimi bradavkami, všechno je dokonalé. Doufáte, že vás nepoloží na záda. Potom si budete muset svoje vnady držet a snažit se vypadat dokonale - máte to zapotřebí? Není třeba rozebírat velikost Víme co se líbí většině mužů a víme, že jso


Dokud sedíte a on si pohrává s vašimi bradavkami, všechno je dokonalé. Doufáte, že vás nepoloží na záda. Potom si budete muset svoje vnady držet a snažit se vypadat dokonale - máte to zapotřebí?

Ňadra dmoucí? Jak která.

Není třeba rozebírat velikost

Víme co se líbí většině mužů a víme, že jsou mezi nimi početné výjimky. V době dokonale padnoucích a tvarujících podprsenek je mnoho možností, jak si vyhrát. Inspirace ze světa módy nás dokáže přesvědčit, že sexy opravdu můžete být s jakkoliv vyvinutým hrudníkem.

Všechno je to o tom, co z vás vyzařuje a jaká jste

Odhodíte-li krajky, push-upky, korzety či hedvábné šaty a postavíte se ve své nahotě v tváří tvář svému milému, už jste to jen vy. Bez zlepšováků, oblbováků a všelijakých zpestřujících věciček okolo. Dámám, které mají pěkné pevné poprsí patří gratulace a těm ostatním důležité ujištění.

Čtěte také: Prsa: jako slunce, jablka či pomeranče. Jak jim pomoct, aby nedopadla jako pytle na hady?

Vaše ňadra se při různých polohách zrátka chovají přirozeně a nemění to nic na tom, že jste unikátní dokonalou ženou.

Ňadra dmoucí? Jak která.

Lehnete si na záda a možná se i vnady pohodlně rozvalí

Bohužel tak, že se ztrácí po stranách? To je toho! Některé ženy jsou schopny si pohled na své tělo v různých sexuálních polohách natolik zošklivit, že jsou ochotny svému partnerovi poskytnout výhled jedině zespodu - takže vyžadují polohu "na koníčka" s rukama nahoře (ve vlasech, za hlavou), nebo si dokonce prsa drží - aby nedejbože neposkakovala.

Není nic špatného na tom chtít vypadat před svým drahým dokonale...

Ale za jakou cenu?

Takové kontrolování se do sexuálních hrátek nehodí a může mít na výsledek špatný vliv. Nechte svoje prsa poskakovat, nebo ležet tam, kde se jim zachce. Nesledujte malá špičatá ňadra, zatímco jste na čtyřech a nemůžete si pomoci, ale nelíbí se vám (jak visi, jak jsou malá, jak jsou legrační..).

V dnešní době umělých prsou by si snad někdo mohl myslet, že správně mají prsa trčet za každých okolností. Jde o velký omyl! Váš miláček si v takové chvíli navíc nevšímá detailů tolik, jako vy sama. A ruku na srdce - pokud by se mu na vás snad něco ošklivilo, není to ten správný muž pro vás.

Ňadra dmoucí? Jak která.V jednom z pořadů Oprah Winfrey byla také Kate Winslet - přišla řeč na její film Revolutionary road (Nouzový východ), kde nechyběly lechtivé scény.

Oprah přiznala Kate, že miluje její prsa

Protože jsou přirozená a pravá. Obě dvě se pak vesele rozpovídaly o tom, co přirozená prsa obvykle dělají - k velkému pobavení a nadšení publika.

 

Je pravda, že bychom měly brát přirozenost jako dar. Vážit si zdravých prsou a brát se trochu s nadhledem.

Čtěte také: Co všechno můžete udělat pro svá prsa?

Ňadra dmoucí? Jak která.

A pokud v sobě máte komplex hluboce zakořeněný a nedokážete se přenést přes svoje nedokonalé vnady nebo jejich "nevhodné" chování - kdo řekl, že nemůžete mít v posteli na sobě prádlo? A nějaké to pravé "postelové" prádlo ještě snad nikoho neurazilo.

 

Text: MH