Zpestřete si svůj sexuální život! Zn: Diskrétně

Obchody se sexzbožím vycházejí všem stydlivým zákazníkům vstříct a stále častěji nabízejí možnost nákupu erotických pomůcek diskrétně a z pohodlí domova. Jedním z nich je e-shop Dodofik. Dodofik – chytré řešení Na  internetovém portále www.dodofik.cz najdete šir


Obchody se sexzbožím vycházejí všem stydlivým zákazníkům vstříct a stále častěji nabízejí možnost nákupu erotických pomůcek diskrétně a z pohodlí domova. Jedním z nich je e-shop Dodofik.

Dodofik – chytré řešení

Na  internetovém portále www.dodofik.cz najdete široké portfolio produktů pro ozvláštění či zvýšení bezpečnosti sexuálního života. „Většina lidí si myslí, že sexshop je pouze pro lidi, kteří pracují v sexbyznysu. Chceme ukázat, že takové prodejny mohou být však místem určeným jak pro střední proud, tak pro starší populaci, jak pro muže, tak pro ženy, zkrátka pro všechny, kteří hledají to, co je nám všem zcela přirozené – sexuální uspokojení, “ říkají o sobě.

Pro nabuzení

Chcete-li navodit tu správnou atmosféru, zajisté si vyberete se škály afrodiziakálních pomůcek. Na dodofik.cz najdete nejen oblíbené „Španělské mušky“, ale i speciální produkty, například Klitorální stimulační gel, Feromonový spray, stimulašní přírodní produkt pro muže V-Aktiv aj.

Španělské mušky

Pro maximální vzrušení

Na dodofik.cz najdete také zboží, které napomáhá kvalitnímu intimnímu zážitku včetně vibrátorů, masturbátorů a dráždidel pro muže i pro ženy od produtků, které odpovídají svým vzhledem realitě až po zajímavé designové kousky, které budou barevně ladit přímo do vaší ložnice. Všechny produkty jsou pečlivě testované a podléhají přísným zdravotním kontrolám.

 

Pro bezpečný sex i maximální rozkošZpestřete si svůj sexuální život! Zn: Diskrétně

Pro kvalitní a hlavně bezpečný sex je tu nabídka značkových a zdravotně nezávadných kondomů, které jsou odolné, vlhčené lubrikantem a vybavené rezervoárem. Vybrat si můžete z mnoha příchutí či typů od klasických až po ty vybavené vroubky a zvyšující sexuální prožitek obou sexuálních partnerů.

Maximální servis zákazníkům

„Podívejte se k nám, popřemýšlejte a vyberte si, co vyhodnotíte, že je vhodné právě pro vás. Bude nám radostí Vás obsloužit. A nezapomeňte, že u nás krom zboží najdete slevy, dárky a poštovné od určité částky zdarma,“ doplňuje personál www.dodofik.cz.