Recenze: The Hangover Part II/Pařba v Bangkoku

Tak jako v prvním díle, vše začíná pozvánkou na svatbu. Tři staří přátelé a nedobrovolně přizvaný Alan se vydávají do Thajska na Stuovu svatbu. Po vzájemné dohodě, že tentokrát žádná rozlučka se svobodou nebude, se přeci jen sejdou ještě s nevěstiným nezletilým bra


Tak jako v prvním díle, vše začíná pozvánkou na svatbu. Tři staří přátelé a nedobrovolně přizvaný Alan se vydávají do Thajska na Stuovu svatbu. Po vzájemné dohodě, že tentokrát žádná rozlučka se svobodou nebude, se přeci jen sejdou ještě s nevěstiným nezletilým bratrem Teddym u ohně na pláži, opečou si marshmallows a dají si jedno pivko.

Čtěte také: Recenze: I Don‘t Know How She Does It/Nechápu, jak to dokáže

Ranní probuzení ve špinavém pokoji neznámo kde, s šílenou kocovinou, živou opičkou s uříznutým lidským prstem v tlapkách, potetovaným Stuem, oholeným Alanem, chybějícím Doughem i Teddym a samozřejmě absolutním výpadkem paměti, začíná 102 minutovou jízdu po Bangkoku, kde se přátelé snaží zjistit, co se to sakra zase stalo a vše napravit ještě před začátkem svatebního obřadu.

Recenze: The Hangover Part II/Pařba v Bangkoku

Vychází na DVD a Blu-rayi 30. 11. 2011.

Komedie Pařba v Bangkoku opravdu není pro každého. Já osobně nejsem žádná citlivka a divné filmy vlastně vyhledávám, takže jsem se na druhý díl opravdu těšila. Pařba ve Vegas mě výborně pobavila, objevila jsem Zacha Galifianakise a okamžitě mi sedl jeho styl. Závěrečné fotografie z rozlučky se svobodou mě málem položily na lopatky.

Recenze: The Hangover Part II/Pařba v Bangkoku

Druhý díl má všechno, co díl první a ještě něco navíc. Totiž zvrácenost, která vyplývá z faktu, že se film odehrává v Asii a možná i z faktu, že si tvůrci snaží přebít díl první, který je konceptem prakticky to samé. Chvílemi jsem nevěřila vlastním očím a některé scény jsou dost znepokojující a na americkou komedii i dost šokující. Možná jsem udělala tu chybu, že jsem nad filmem přemýšlela. Na druhou stranu The Hangover Part II má opravdu všechno, co od pořádné komedie tohoto typu očekáváte. Takže pokud jste jedna z těch žen, kterou jen tak něco nerozhodí a chcete se zasmát společně s partnerem, rozhodně vřele doporučuji.

Text a fotografie: Denisa Dundrová