Parfémy, které z vás udělají celebritu

Nechte vůni promluvit a vybírejte podle toho, jaká doopravdy jste. Vytipovali jsme pro vás 6 hvězd, které se stanou vašimi průvodci po světě parfémů, a pomohu vám usnadnit výběr toho pravého! Vůně je dalším pomyslným krůčkem k dokonalosti, a pakliže je správně vybraná, do


Nechte vůni promluvit a vybírejte podle toho, jaká doopravdy jste. Vytipovali jsme pro vás 6 hvězd, které se stanou vašimi průvodci po světě parfémů, a pomohu vám usnadnit výběr toho pravého!

Vůně je dalším pomyslným krůčkem k dokonalosti, a pakliže je správně vybraná, dokáže celkově podtrhnout osobnost její nositelky. A nejen to. Prozradí leccos i o charakterových vlastnostech.

Sebejistá jako Avril Lavigne

Kanadská punk-popová zpěvačka rozhodně není prototypem „přeslušnělé“ intelektuálky. Je sebevědomá, uvažuje racionálně a málokdy se nechává ovlivnit emocemi. I přesto v ní ale dřímá trocha divokosti a rebelství. Nádech ovocné svěžesti oslazené kapkou sladké vanilky a dokreslené pronikavou vůní santalového dřeva. Tato kouzelná směs byla ušitá na míru sebejisté ženě, která ví, co chce a nebojí se za svým názorem stát.

Parfémy, které z vás udělají celebritu

Jste jako ona?

Zahalte se do hřejivé vůně odlehčené ovocnými a květinovými akordy Avril Lavigne Wild Rose (30 ml, 660 Kč) vhodné pro denní nošení. V noci se proměňte v mystickou divu a zvolte odvážnější verzi Avril Lavigne Forbidden Rose.

Čtěte také: Tajemství úžasné dlouhotrvající manikúry

Smyslná a sexy jako Christina AguileraParfémy, které z vás udělají celebritu

Sebevědomá. Sexy. Okouzlující. Energická. To je světoznámá zpěvačka Christina Aguilera. Ve společnosti se snaží vždy okouzlit. Často také bývá středem pozornosti. Její doménou je smyslnost. Proto také právem patří mezi nejvýraznější celebrity. V parfémech, které byly stvořené přímo pro ni, se odráží bohaté a honosně ženské květinové nóty. Častým prvkem jsou svůdné tóny jasmínu vyvážené sladkostí květů a svěžestí ovoce.

Jste jako ona?

Pořiďte si orientální květinovou vůni obohacenou nádechem ebenového dřeva Christina Aguilera Secret Potion (30 ml, 720 Kč), která z vás rázem udělá královnu noci.

Elegantní a rafinovaná jako Naomi Campbell

Modelka Naomi Campbell patří mezi ženy, které se odmítají omezovat. Její silný vliv neustále fascinuje celý svět. Je tajemná a nepřístupná. Miluje přepych a za každou cenu neztrácí šarm a eleganci. Jako zarputilá vyznavačka minimalismu nesnáší vše, co je překombinované. Vůně, která ji vystihuje, upoutá jemností a čistotou právě otevřené perly. Přesto je však namíchaná tak, aby dala průchod všem ženským smyslům. Správnou kombinací pro ikonickou modelku je sladká a pudrová vůně, která se otvírá svěžími šťavnatými nótami, rozpíjí se do oslňující a ryze ženské květinové vůně a v závěru nechává vyniknout smyslnou směs dřevin.

Čtěte také: 4 kroky vizážisty k dokonalému make-upu

Parfémy, které z vás udělají celebrituJste jako ona?

Podlehněte šarmu Naomi Campbell Wild Pearl (30 ml, 680 Kč), který v sobě snoubí osvěžující vodní meloun a nóty energického růžového pepře, vinnou broskev s květem jabloně a bílou fialku s jasmínem, který je ozvláštněn jemným nádechem cedrového dřeva a exotické vanilky.

Energická a optimistická jako Diana Amft

Také si pamatujete ztřeštěnou hlavní hrdinku Inken z filmového snímku Holky to chtěj taky? Tenkrát se do její role vžila mladičká herečka Diana Amft. Rok se s rokem sešel a z Diany se stala věčně optimistická žena, ze které přímo sálá energie. Diana okouzlila svou jemností a nevinností. Jako nenapravitelná vyznavačka sportu a zdravého životního stylu miluje svěžest. A právě ta také dominuje v parfému, pro který se stala předlohou. Všechny tyto charakterové rysy podtrhne svěže dekadentní vodní vůně.

Jste jako ona?Parfémy, které z vás udělají celebritu

Pak vám nemůže chybět Mexx Fresh Female (30 ml, 860 Kč). Vůně složená z nót královského leknínu, elegantního cedrového dřeva a úchvatně smyslného hedvábí se nijak nevnucuje. Přesto v okolí zanechá nezapomenutelnou stopu.

Provokativní jako Paris Hilton

Paris Hilton se neodmyslitelně vryla do paměti coby zlobivá rozmazlená holka, která chce za každou cenu šokovat. Její poznávací barva je růžová a po vzoru pravé blondýny neopomíná svého čivavího kamaráda, který ji doprovází i na lukrativní večírky. Miluje luxus, vyhýbá se všemu nudnému a zaostřuje na sladkost. Není proto divu, že se stala předlohou pro sladký ovocně květinový parfém obohacený o santalové dřevo, Ylang Ylang, dubovou kůru, které mu propůjčují tu správnou dávku provokativnosti.

Parfémy, které z vás udělají celebrituJste jako ona?

Svůdná vůně pro odvážné ženy, které odmítají všechny konvence Paris Hilton (50 ml, 1550 Kč) je pro vás „to pravé ořechové“.

Vtipná a pohodová jako Sarah J. Parker

Že by byla Sarah Jessica Parker typickou hollywoodskou kráskou, se říct rozhodně nedá. Hvězda kultovního seriálu Sex ve městě má patří i přesto k nejkrásnějším ženám planety. Jak je to možné? Sarah má zkrátka svůj styl, je pohodová a vtipná, má vybrané chování, neopomíná eleganci a vždy hýří dobrou náladou. Životní nadhled a optimismus se promítá i do svých modelů, díky kterým si vysloužila nálepku nejlépe oblékané ženy světa.

Čtěte také: Nevídané rekordy ze světa sexu!

Jste jako ona?Parfémy, které z vás udělají celebritu

Sarah Jessica Parker Endless (75 ml, 1700 Kč) je šitý na míru právě vám. V počátcích vás pohoupe na svých nótách ananas, břečťan a švestka, které otevřou brány k jemnosti pivoňky, jasmínu a magnólie. Skvost vyjadřující čistou radost ze života uzavírá dubový mech, santalové dřevo a pačuli.

Text: Jana Tobrmanová