Oboustranný orál aneb „69“ - Ano nebo ne?

Oboustranný orál aneb „69“ - Ano nebo ne?

Už víme, že pánové tvorstva orální stimulaci prostě neodolají, a kdyby bylo na nich, měly bychom ústa permanentně obsazená. Jak to ale mají s pozicí, kdy se mohou oddávat soukromé slasti
a podle její intenzity nás v oblasti klína prolíbat k vyvrcholení? Pojďte se společně s námi ponořit do mužského smýšlení a ujistit se v to, co se můžeme leckdy jenom domnívat.


Ondřej (29): Znám i lepší varianty! 69 je out

„Neříkám, že aktivní orál zavrhuji, to rozhodně ne, ale pokud jsem ve chvíli, kdy mě kouří prsatá kráska určitě nemám zájem se nechat rozptylovat její mušlí. Buď jedno, nebo druhé. Jsem regulérní chlap a tak neumím zvládnout se s 100% nasazením obojí. U nás v ložnici to vypadá asi tak. Já za předehru pokládám pasivní orál, který si s chutí užiju a pak se role vymění. A řeknu vám to na férovku, jsem sobec a nebudu se v tak rajcovní chvilku nechat něčím rušit. Už tak mám orálu s Tamarou málo, takže v tomto směru alespoň já mám jasno. Navíc když žena sténá a zároveň má orální výslužbu, řeknu vám, že to není nic moc. Vlastně spíš to nic,“ uzavírá kategoricky mladý podnikatel, který má sebevědomí opravdu na rozdávání.

 

Miloš (44): Neznám nic, co by se „69“ vyrovnalo. Vy snad ano?

Jako každého chlapa, tak i mě dostává, když se partnerka nezdráhá projevit mi orální náklonnost. Je to vlastně něco jako francouzské líbání, které za pár okamžiků přechází k dokonalý kouř. A když přitom všem mám ještě před očima intimní zákoutí své milenky, můžu ji roztahovat půlky, abych se podíval dál, rozhrnout oponu sametových pysků a proklouznout jazykem, nebo prsty do roztoužené štěrbiny, mám opravdu co dělat, abych se neudělal dřív, než se vůbec dostane na soulož. Takže za mě, rozhodně velké ano. A také si nenechám ujít možnost, vám prozradit menší tajemství,  když už mě vyslýcháte pro váš magazín. Umožněte orální sex chlapům častěji. Jsme vlastně ve své podstatě skromní a teď si asi trochu naběhnu, ale na druhou stranu mi druzí chlapi možná v myšlenkách poděkují. Když je doma sex na jedničku, kývneme vám prostě na cokoli,“ připojuje své rady a poznatky sympatický řidič kamionu.

 

Radek (37): Zlobit se nebudu, ale skákat radostí taky ne!

„Pokud bych si měl vybrat mezi 69 a klasickou souloží nebo análním sexem, rozhodně jsem pro poslední dvě varianty. Jako orální sex je pěkná věc, ale oboustranná verze mi nic neříká. Pokaždé se soustředím, abych Kateřině nabídl co nejvíc a vzhledem k tomu, že neumím dělat to i tamto, tak buď se zaseknu a nechám se kouřit, nebo pro změnu lížu jako zběsilý a není daleko k pravdě, když se doznám k tomu, že mi k vyvrcholení zbývá ještě daleká cesta. Možná jsem blázen, ale určitě ne sobec, blaho mé ženy je pro mě alfou a omegou všeho,“ přiznává se Radek, co láskou ke své partnerce doslova srší.