Eliška Bučková a Václav Noid Bárta mají syna

„Každý se nás ptá, zda jsme v očekávání. My přitom už jednoho pořádného syna máme a dnes mu vybereme něco parádního a pohodlného“ to byla úvodní Václavova slova. „U nás si psi mohou sami vybírat, co se jim líbí, a to přímo ze stojanů a regálů“ vysvětlila nový


Každý se nás ptá, zda jsme v očekávání. My přitom už jednoho pořádného syna máme a dnes mu vybereme něco parádního a pohodlného“ to byla úvodní Václavova slova.

U nás si psi mohou sami vybírat, co se jim líbí, a to přímo ze stojanů a regálů“ vysvětlila novým zákazníkům Lenka Kholová, majitelka obchodu ROGZ v pražských Vršovicích.

Eliška Bučková a Václav Noid Bárta mají  syna

Čtěte také: Slavné maminky vyrazily na nákupy

Obojek a pelech  je základ

Jako hlavní páníček a majitel 55 kg Arnolda si Václav vybíral nejdříve nový obojek. “Chodím často na ryby, někdy býváme u vody i za tmy a tak se mi líbí tento černo-šedý reflexní, protože ho ve tmě dobře uvidím a nebudu ho hledat jen podle odlesku očí. Také k němu pořídíme i krátké vodítko ve stejném designu, kterým se pes této velikosti lépe ovládá. Arnold potřebuje i nový pelech, ale žádný není pro našeho obra dost velký, takže obrovská matrace, na kterou by se vešel i dospělý člověk, pro něj bude ideální“ sdělil při výběru té ideální barvy a velikosti Václav.

Co je a není pes

Diskuze o tom, co je ještě považováno za psa, se rozpoutala u čepiček, bundiček a doplňků pro malé psy. Zatímco Eliška by si ráda pořídila malou čivavu, Václav má raději velké hlídací psy i když se dá dost pochybovat, zda je Arnold s jeho velmi kamarádskou povahou dobrý hlídač. „Čivava není pes, ta do domu nemůže, protože by ji Arnold při první příležitosti rozšlápnul a ty bys pak byla moc smutná“ pošťuchoval Elišku Vašek. Jedna dramatická chvíle v prodejně však nastala. Několik papoušků v kleci Arnolda fascinovalo tak, že Elišku téměř strhl do vodorovné polohy, když se rozeběhl ve snaze se s nimi skamarádit. Po důrazném povelu a dárku ve formě plyšové hračky Rogzettky, kterou si okamžitě zamiloval, z něj byl opět dobrák. Podstoupil i zkoušku oblečku, který by ho ochránil před deštěm či chladem, ale spíše to bral tak, že se na pánův povel fotí pro showbussines, a tak se poslouchá.

Eliška Bučková a Václav Noid Bárta mají  syna

Čtěte také: Znamení ženské sexuality

Automatické krmítko a fontána

Co se výběru týká, tak Arnold dostal také novou misku a kvalitní sušené maso, které v obchodě dostával za odměnu. Velká diskuze proběhla mezi majitelkou Lenkou, Eliškou a Václavem o automatickém psím krmítku, které se díky časovači samo zapne a na psa může zavolat nahraným hlasem svého pána a tím vydat povel ke krmení. „To je to naprosto ideální, když nejsem doma, tak náš hafan uslyší mé povely a v klidu se nabaští. Líbí se mi i fontána na vodu, která zaručuje čerstvou a čistou vodu po celý den“ s úsměvem a myšlenkou na dobro pro Arnolda si objednával Václav. Když se ještě dověděli, že si mohou objednat zboží i v internetovém obchodě, tak byli Eliška i Václav úplně nadšeni. „Dnes jsme vybrali v ROGZu dva krásné obojky s vodítky, takže je má fešák na střídání a také pohodlnou a praktickou matraci. Rozhodně se do obchodu budeme vracet, protože některé věci si prostě musíme vybrat osobně. Nicméně krmivo, pamlsky a další doplňky si ale díky možnosti objednávky v e-shopu necháme rádi dovézt, je to opravdu praktické“ řekla usměvavá Eliška.

Text: DD