Když je přirozenost totálně sexy!

Když je přirozenost totálně sexy!


Stydlivky jsou dávno out

V první řadě se musíte se svým tělem, tedy se svou přirozeností, seznámit a navyknout si ji brát jako neodmyslitelnou součást sebe sama! Obvyklým problémem bývá nahota jako taková. Zařaďte ji do svého každodenního života. Jako tréninkové dávky si naordinuj třeba víkendový odpočinek u televize bez oděvu nebo například dopolední úklid pouze v papučích!

Balte sama sebe

Jen se chválit, to zkrátka nestačí… Skládejte komplimenty a poklony sama sobě. Postavte se tu a tam před zrcadlo a sebekriticky se prohlédněte! Stanovte si, co je na vás nejhezčí, co je tedy třeba vystavovat světu na obdiv. Ostatní partie vezměte na milost s tím, že z vás činí nezaměnitelný originál, takže i to, co se vám na sobě nelíbí, je vlastně velká přednost.

Bez zoufalství

Jistě, každá z nás by si přála vypadat jako Angelina Jolie, ale to zkrátka nejde. Nevadí, když svůj idol v nějakých detailech napodobíte, ale rozhodně se vyvarujte toho, aby váš zevnějšek na první pohled „křičel do světa“, že se zoufale snažíte vypadat jako ta či ona celebrita, ale výsledek vypadá spíš jako směšný pokus o imitaci někoho, kdo je v diametrálně odlišné životní, finanční a hlavně psychické situaci (tedy je sebevědomý, krásný, bohatý
a slavný).

Naučte se jednoduché fígle

I modelky mají své triky pro případ, že by zapomněly na focení a den před tím snědly Tik Tak. Pokud se i vy chystáte pořídit nějaké umělecké fotky nebo i v případě, že prostě jen chcete vědět, jaké pózy budou lichotit vaší postavě, až budete se svým „Panem Vysněným“ řádit v posteli, pak si zapamatujte následující…

- Kamenné tělo za vteřinu
Lehněte si na záda, pokrčte lehce kolena, aby se vám pěkně vytvarovala stehna a lýtka. Toporně natažené nohy nevypadají dobře, i když jsou sebehezčí.

- Kolena u sebe
Pokud jste zvyklí sedět tak, že máte kolena u sebe, pak je jen nakloňte trochu na stranu. Vaše lýtka budou vypadat štíhlejší a lákavější.

- Nožku přes nožku
Nejpopulárnější způsob sezení mezi ženami, tedy s nohou přes nohu - vám může na kráse ubrat ale i přidat! Stačí jen, když si budete hlídat, abyste měli obě půlky zadečku stažené k sobě a tudíž i celý stehenní sval.
Až budete dávat nožku přes koleno té druhé, nechte ji, jakoby, sklouznout po druhé noze, až do požadované pozice. Vyvarujete se tak toho, že nahrnete kůži na stehnech a odhalíte nehezkou pomerančovou kůži.

-Opakování, matka moudrosti
Ať už se budete fotit, dělat svému milému striptýz a nebo se zkrátka ocitnete v jakékoliv jiné situaci, kdy budete své tělo vystavovat na očích druhým, neustále si opakujte, že to ONI se na vás chtějí dívat (fotit vás, apod.)… ONI z vás nemohou spustit zrak a je na nich vidět, že nechtějí, aby tato chvíle skončila….. ONI si říkají o to, abyste se ještě více svlékla, nakrucovala, či odvážněji pózovala… Zkrátka a dobře si pamatujte, že když na nějaký ten faldík zapomenete vy, nevšimnou si ho ani ostatní!

 

 

 

 

Text: Ela Procházková