Udělejte si jasno s naším testem: Znáte klíč k vašemu životnímu štěstí?

Udělejte si jasno s naším testem: Znáte klíč k vašemu životnímu štěstí?

Umíte si nadávkovat do vašich všedních dní radost, štěstí, lásku a tolik potřebnou harmonii,
bez které to prostě nejde? Naše otázky vám udělají jasno a poposunou vás ke zjištění, jež vás katapultuje do fáze, kde jste si už dávno přáli být. ID-100113455
 

1. Jak vypadá váš běžný den? Umíte si naplánovat nejenom povinnosti, ale i radostné chvilky, kvůli kterým stojí život za to?

A) Nudně, monotónně a samozřejmě pracovně. Na radosti nezbývá čas ani peníze. B) Tak trochu stereotypně, ale pracuji na změně. Snažím se najít kompromis mezi pracovní a osobní sférou, ale ne vždycky se mi to podaří. C) Tak, jak si ho udělám. Tudíž báječně. Jsem expert na plánování drobných maličkostí, co zahřejí na duši.  

2. Kde se vidíte za 5 let?

A) Netuším, co bude zítra, natožpak za 1825 dní. B) Ráda bych si našla partnera, co za to stojí a začali tak konečně žít spolu. Zatím se mi to nedaří, chlapi se do vztahu nehrnou. C) Budu šťastná, hýřit energií a budu si plnit sny v takovém pořadí, ve kterém budou přicházet. Vlastně to bude stejné skvělé jako teď.  

3.) Pokud byste zjistili, že jste vyhráli 100 000 Kč, tak uděláte?

A) Budu šetřit, protože s mými příjmy by mi tato finanční injekce bodla. B) S partnerem bychom zrekonstruovali bydlení. C) Já bych tyto peníze využila na cestování a budování zážitků. Jedině zážitky stojí v životě za to! ID-10085878

4. Kam vás srdce láká se alespoň jednou za život podívat?

A) Budu sedět doma na zadku, všechno je příšerně drahé. Vidím to tak na výlet za město. B) Jsem skromná takže ráda bych zamířila do Řecka, Španělska, nebo na Kanáry. C) Dominikánská republika, Mexiko, Thajsko, Seychely, Srí Lanka. Akorát mi tam moc nesedí to jednou, já tam mám namířeno hned několikrát :-).  

5. Co se vám vybaví, když se podíváte na váš život z pohledu minulosti?

A) Neschopnost, neúspěch, zrada, nenávist a deprese B) Občasné trapné okamžiky, společné rodinné akce, výlety, trocha úspěchu a dovolená v Česku. C) To, že miluju svůj život takový, jaký je. A se vším co přináší.  

6. Kdybyste si mohli vybrat jednu věc, která by vás měla udělat šťastnou, tak u vás vyhraje:?

A) Dostatek financí, nic jiného není potřeba. B) Větší sebevědomí. C) Myslím, že mi ke štěstí neschází vůbec nic. Snad jenom si preventivně přeji zdraví, bez něj totiž není možné vůbec nic. ID-10046766

Vyhodnocení:

Spíše A) Tíhnete k negativismu, všechno štěstí světa spatřujete ve financích, do vašich dní se prolíná závist, lenost změnit zažité vzorce chování, byť se jedná o ty, co vám zbytečně kradou životní elán. Zkuste se vnitřně přeprogramovat a začít myslet pozitivně. Nepodmiňujte všechno penězi a nepřepočítejte na ně zážitky, o které se ochuzujete z hlediska zbytečných výdajů. Měli byste si uvědomit, že život žijeme jen jednou. Druhou možnost nám nikdo nedá, proto si ho musíme umět užít.

Spíše B) Jdete dobrým směrem, víte, co v životě chcete, ale občas vaše odhodlání pokulhává. Snažte se ho proto podpořit, začněte plánovat věci, co vás lákají, odměňujte se za věci, kterých jste dosáhli a bez pocitu špatného svědomí se naučte pochválit. Nikdo jiný to za nás totiž neudělá.

Spíše C) Vy si umíte do života nadávkovat všechno v takovém množství, aby skutečně platil za ten  šťastný. Jdete si za tím, co chcete a přitom stíháte vnímat vůni ranní kávy, kapky deště, západ slunce a vřelé objetí partnera, nebo vašich dětí. Zůstaňte takoví, jací jste a šiřte to nadšení dál.