Mexiko – Země, která překvapí mnohým!

Mexiko – Země, která překvapí mnohým!

Mayské památky, sněhobílé pláže, vlny Karibského moře šplouchají klidným tempem, panák tequily na dobrou noc a pálivé chilli papričky. Pokud zamíříte do Mexika, zahoříte k němu hlubokou nákloností, tady to totiž žije. A jakmile zamáváte tomuto pozemskému ráji na rozlou


Mayské památky, sněhobílé pláže, vlny Karibského moře šplouchají klidným tempem, panák tequily na dobrou noc a pálivé chilli papričky. Pokud zamíříte do Mexika, zahoříte k němu hlubokou nákloností, tady to totiž žije. A jakmile zamáváte tomuto pozemskému ráji na rozloučenou, nikdy na těch několik prosluněných dní na mexické půdě nezapomenete. Perla Střední Ameriky je totiž vysoce návyková. Embedded image permalink:

Cancún – Synonymum pro dovolenou snů

Pláže jako z katalogu cestovní kanceláře, do očí bijící bělost písku, moře hrající všemi odstíny tyrkysově modré přecházející do azurového nádechu. Luxusní hotely, přítomnost slunečních paprsků a moře vyhřáté jako kafé, lehátka lákající k nachytání bronzu, restaurace, bary, obchody a atmosféra, co se nedá popsat slovy, ji totiž musíte zakusit na vlastní kůži. A můžeme vám garantovat, že to, k čemu si přičichnete, se vám bude líbit. A pokud se budete chtít vydat na výlet, jeďte směr Akumal, kde se můžete koupat s nádhernými želvami.

Tulum: Romantika šplouchajícího Karibiku a pyramida s výhledem na pláž!

Jakmile spatříte zubem času zkoušenou indiánskou památku, jak se hrdě vypíná na útesu, ze kterého shlíží do mořských vln, naskytne se vám podívaná, kterou jen tak něco nepředčí. Castillo, Tulum, a Mayan archaeological site on the coast of the Caribbean Sea, #Mexico.: Jenom stěží bychom hledali místo, kde najdete  pyramidu postavenou před dlouhou řádkou let s možností sejít na pláž, vybalit deku a ponořit se do moře. A věřte tomu, že toho moc nenaplavete, budete se jen tak cachtat na místě a koukat na tu krásu. Tip: Pokud jste romantici tělem i duší, turistický šum vás neláká, tady se budete cítit jako doma. I přes božskou povahu této destinace, platí Tulum za méně frekventované mexické letovisko.

Něco pro milovníky potápění: Isla Mujeres vám sebere vítr z plachet

Dopravit se na tento mini ostrůvek zvládnete přímo z Cancúnu, a i když si za tento výlet notně připlatíte, tak nabudete dojmu, že to byly nejlépe utracené peníze. Karibské moře je pohádkově teplé, pláže bezkonkurenční a podmořský svět představuje exkurzi do pohádky Hledá se Nemo. Rozhodně si vypůjčte loďku a prozkoumejte korálové útesy, a ve chvíli, kdy bude padat soumrak, si objednejte vyhlášenou mexickou specialitu a pozorujte čilý ruch. Tato (ne) činnost se vám rozhodně nezají. A pokud vás láká Kuba, máte ji nadosah. Isla Mujeres:

Tipy, co vás zaujmou!

Do Mexika se vydejte s německou cestovkou. Skvělý servis, mnohem nižší ceny a hlavně kvalita ve všech směrech. Let do země plné kontrastů trvá cca 12 - 13 hodin. Dovezte si domů typické pestrobarevné látky, sombrero, láhev tequily a hlavně hromadu vzpomínek. Není potřeba žádné povinné očkování. Vydejte se na konec světa do Los Cabos, kde se Cortézovo moře přelívá do vln Pacifiku. pinterest.com