Sexy tělo díky správné podprsence!

Jednoduchá a snadno zapamatovatelná pravidla - při zkoušení vám z podprsenky nesmí nic a nikde vyčuhovat - podprsenka musí pohodlně sedět kolem hrudníku i zad - ramínka, kostice ani zapínání nesmí nikde škrtit, stahovat ani tlačit - podprsenek je nutné mít několik druhů a s


Jednoduchá a snadno zapamatovatelná pravidla

Sexy tělo díky správné podprsence!- při zkoušení vám z podprsenky nesmí nic a nikde vyčuhovat

- podprsenka musí pohodlně sedět kolem hrudníku i zad

- ramínka, kostice ani zapínání nesmí nikde škrtit, stahovat ani tlačit

- podprsenek je nutné mít několik druhů a střídat je

- vyhněte se podprsenkám s příliš malými košíčky – prsa vám to nezmenší ani nezpevní, jen vám to udělá v dekoltu „dvojitá prsa“

- pokud se košíček krabatí, vrásní či jinak deformuje i poté, co v něm prsa upravíte, pak máte špatnou (velkou) velikost - pokud ale pozorujete deformaci pouze na jeho špičce, pak byste měly zvolit naopak košíček větší, aby ho ňadra správně vyplnila

 

Podívejte se i na: Naučte se vybrat si správnou sportovní podprsenku

Univerzální podprsenka

Jinak řečeno celotýdenní „podprda“. Měla by být pružná, prodyšná a z přírodních materiálů - nejlépe v kombinaci s lycrou.

 

Podprsenka pro pouzdrový živůtekSexy tělo díky správné podprsence!

Běžně ji znáte jako „podprdu“ s průhlednými či silikonovými ramínky. Ramínka by měla být spíše širší a raději pevně přichycená k podprsence, nežli sundavací. Z praktického hlediska – když už vybíráte podprsenku s „neviditelnými ramínky“, tak sáhněte po té, která má ze silikonu řešenu i zadní část (ta by měla být silnější než ramínka).

 

Nesmrtelná krajka

Krajka je poměrně ostrý materiál, proto si podprsenku vždy vyzkoušejte, aby nikde neřezala. Základem je pevnost a kvalitní prošívání okrajových lemů i „schování“ kostic (zkrátka zkontrolujte, zda kostice po několika pohybech vašeho těla nevyjedou z podprsenky ven a nezabodnou se vám mezi žebra).

Podprsenka s výztuží

Měla by být hladká, nejlépe tělové barvy z materiálu kombinovaného s lycrou. Zpravidla nemá ramínka, takže při výběru zaměřte pozornost na to, aby i  bez nich poskytovala vašim ňadrům oporu a aby nepadala!

 

Push-upka

Je to perfektní prostředek na to, jak si okamžitě zvednout sebevědomí i poprsí. Zvedací podprsenka neboli push-upka musí dokonale kopírovat obvod vašeh hrudníku a šíři zad! Při zkoušení zkuste zvednout ruce a natáhnout se ke stropu kabinky. Pakliže vám podprsenka vyjede nahoru nebo do strany, není to ta správná. Musí sedět doslova jako „přibitá“.

Text: Ela Procházková