Italská gurmánská show s luxusním obědem

Nemusíte být hotelový host, a přesto si můžete užít zcela novou koncepci živé kuchyňské show „Vivi la Cucina“ v nově navrženém Inn Ox bar lounge. Čtěte také: Hubne se po ananasu? Kulinářská show přímo u baru Intimní prostředí originálně osvětleného baru vyprovo


Nemusíte být hotelový host, a přesto si můžete užít zcela novou koncepci živé kuchyňské show „Vivi la Cucina“ v nově navrženém Inn Ox bar lounge.

AKCE pro vás: Italská gurmánská show s luxusním obědem

Čtěte také: Hubne se po ananasu?

Kulinářská show přímo u baru

Intimní prostředí originálně osvětleného baru vyprovokuje vaše chuťové buňky k aktivitě: na pultu si vyberete předkrm z nabídky italských zralých sýrů a delikates v podobě salámů z divočáka nebo tradiční sušené šunky prosciutto crudo. V mísách čeká čerstvá zelenina připravená na salát −  i tu si zvolíte podle vlastní chuti.

V čele baru, jemuž šéfuje zdejší mistr kuchařského umění, vznikají v nerezových pánvích speciality z rajčat, chřestu, krevet, česneku a sýrů… K omáčkám si vyberete oblíbený druh těstovin (tagliatelle, ravioli, penne…) a přes barový pak můžete sledovat, jak vaše vybraná pochoutka vzniká. Diskuse s kuchařem je samozřejmě povolena a doporučována… Ochutnávka italských specialit vás pak čeká přímo u baru nebo soukromě u stolků kolem.

AKCE pro vás: Italská gurmánská show s luxusním obědem

Třešinkou na závěr netradičního oběda bude pannacotta s čerstvou jahodou nebo jiný skvělý sladký dezert. A to jste ještě neochutnali zdejší vynikající kávu!

Mrkněte na: Svačina pro děti? Žádný problém!

Ptáte se, kolik za takovou příležitost zaplatíte? Tříchodové menu podle italských receptů a z velmi exkluzivních kvalitních italských surovin, připravené každý den v době oběda před vašima očima a na vaše přání, stojí na osobu 500 korun. Sklenička italského vína je samozřejmě v ceně.

 

Foto: www.boscolohotels.com

Text: pic