Jak to vidí muži: Desatero dokonalé ženy!

Jak to vidí muži: Desatero dokonalé ženy!


1. “Svému muži nikdy “psycho” působiti nebudeš”

Co to znamená? Podle mužů by žena, která si zaslouží titul “Dokonalá”, rozhodně neměla být součástí nějaké sekty, fanatického náboženství nebo jiného, úchylného sdružení. Rovněž by ona “Dokonalá” rozhodně neměla žadonit o romantickou večeři v astronomicky drahé restauraci, natož do ní muže zvát, pokud nehodlá sama zaplatit konečný účet. No a v neposlední řadě -  Její matka neotravuje, nevtírá se, nechodí na návštěvy častěji než 3x do roka, nepoučuje, je mrtvá nebo žije na druhém konci planety.

2. “Nikdy nezevšedníš svému muži”

Zde je vyžadováno, aby žena byla pokaždé jiná, měla více "tváří" a jen tak se s ní muž v sexu nenudil. Jednou povolí až po jeho vynaloženém úsilí a bude zpočátku nedostupná. Když se nakonec uvolní a dojde k sexu, bude si muž připadat jako velký vítěz. Někdy zase naopak ona převezme iniciativu do svých rukou a ukáže, jak moc stojí o milování.

3. “Při pohledu na muže svého, toužiti po milování budeš”

“Dokonalá žena” by se podle mužů neměla zdráhat projevit to, jak ji pohled na než vzrušuje. Naopak by se často a důkladně měla sebeuspokojovat. Ať už během sexu, kdy si docela slušně může dopomoct ke skvělému orgasmu, tak i kdykoli jindy. Rozhodně právě při milování tím svému partnerovi ulehčí práci a on se tím pohledem dozajista pokochá.

4. “Svého muže se nikdy nebudeš pokoušeti ufňukanou ženskou učiniti”

V překladu to znamená, že “Dokonalá žena” nikdy neusiluje o to, aby byl její partner víc citlivý, aby na ni šišlal, předstíral roztomilou náladu, plakal u romantických filmů, díval se na romantické filmy, pamatoval si všechno, co mu ona kdy řekla a rovněž nikdy nezapomněl narozeniny, výročí a vůbec veškerá data, spojená s její rodinou nebo jejich vztahem.

5. “Svému muži ráda a hojně vyvářeti budeš”

Tady je to asi jasné – mužská představa o ženě - nejdokonalejší z dokonalých rozhodně nepostrádá tu část, kdy on sedí či leží a žena před něj nosí plno vynikajících jídel a při tom mu ještě čepuje pivo. V ideálním případě by “Dokonalá” mohla ještě stihnout zavolat jeho kamarádům a k té hostině je přizvat. Na závěr by po hodování předvedla se svou kamarádkou zápas v bahně pro potěchu celého osazenstva.

6. “Při milování najevo dávati budeš muži svému, že on jest bohem sexu a lásky”

Tak tady také není pochyb o tom, jak si toto “přikázání” vyložit. Každý chlap touží po tom, aby v posteli žena řvala blahem, prožila několik orgasmů po nichž by byla viditelně naprosto vyčerpaná, ale zase ne natolik, aby zase “mohla”, jakmile si muž vzpomene. Při sexu, ale i kdekoliv jinde by podle mužů nebylo od věci, kdyby žena opěvovala mužovu velkomyslnost, jeho charakter i veškeré jeho výkony.

7. “Nezalžeš, nepokradeš, nesesmilníš, uklidíš a vždy upravená budeš”

Zkrátka a dobře je v jednom bodě shrnuto několik typických vlastností ženy supermanky.

8. “Rozmary a nálady svého muže respektovati budeš a stejně tak požadavky jeho všechny vyplniti se pokusíš”

Jakmile bude mít chlap náladu na romantické tlachání, tanec a svíčky, žena ji musí mít také. Když se muž rozhodně jít do hospody bez toho, aniž by ženě oznámil, že se hodlá vrátit domů až za dva dny, ona jej po návratu přivítá a bude milá jako cukrkandl. S kritickou a rýpavou náladou ze strany muže žena jen sklopí zrak
a opakovaně uzná, že on má pravdu, načež přislíbí, že se polepší. No, zkrátka sen každého chlapa.

9. “Sexuálním experimentům brániti se nebudeš”

Tomuhle bodu asi porozumí všichni…. Žena nadšeně přivítá jakoukoliv novou erotickou hračku, kterou jí muž přinese, koupí či navrhne, aby ji koupila ona:-). Stejně tak by “Dokonalá žena” měla radostně kývnout, pakliže muž navrhne sex ve třech, na veřejnosti nebo jí učiní jiný, jakkoliv zvrácený návrh.

10. “S tlačítky –SHUT DOWN- a –START- se již narodíš a později dálkové ovládání sama sebe vyvineš”

Tlačítko, jímž by se žena dala vypnout a zase zapnout dle potřeb jejího partnera. Ideálně by se hodilo i dálkové ovládání aby muž nemusel kvůli vypnutí své partnerky vstávat z gauče. Tak tohle je napříč historií zaručeně ten nejzatvrzelejší a zároveň nejpitomější sen, který provází mužské pokolení (pravděpodobně už od dob, kdy si Adam nechal “uplácat” Evu ze svého žebra nebo od historicky prvního “člověčího samce”, který v pravěku žil
s “ženskou samicí” v páru).

 

 

 

 

Text: Ela Procházková