Vaše krása v hlavní roli. Kde? V Karlových Varech!

Tuhle mimořádnou příležitost si nenechte ujít. Jestli plánujete návštěvu karlovarského festivalu, spojte kinematografii s krásou a užijte si péči vizážistek známé francouzské značky L´Oréal. V jejich stříbrném „stánku na kolech“ na vás čekají jejich šikovné ruce


Tuhle mimořádnou příležitost si nenechte ujít. Jestli plánujete návštěvu karlovarského festivalu, spojte kinematografii s krásou a užijte si péči vizážistek známé francouzské značky L´Oréal. V jejich stříbrném „stánku na kolech“ na vás čekají jejich šikovné ruce, ve kterých se míhají štětce, rtěnky, řasenky, make-upy a barevné stíny. Přijďte také, vyberte si líčení podle čtyř hvězd uměleckého, módního i filmového světa a s novým make-upem prožijte večer plný krásy a sebevědomí.

Čtyři tváře a čtyři módní trendy

Který look vám je nejbližší? Máte na výběr ze čtveřice nových módních trendů reprezentovaných krásnými tvářemi slavných žen:

1. Dáte přednost stylu šedesátých let a dokonalému líčení modelky a herečky Claudie Schiffer? Základem jejího make-upu je perfektně sjednocená pleť. Tekuté oční linky vytvoří tenká linii těsně podél horních řas a černá tužka orámuje dolní víčko. Přirozený vzhled rtů dokreslí pastelová rtěnka Color Riche 379.

2. Diane Kruger a její glamour make-up vás promění v sebevědomou královnu večírků. Dominantou tohoto stylu jsou svůdné oči a rudé rty. Oči orámované černou tužkou těsně podél řas získají hloubku a řasy vypadají delší a hustší. Výrazná rtěnka vyžaduje dokonalou linii vykreslenou konturovací tužkou.

3. Nezaměnitelnou eleganci Freidy Pinto mají na svědomí její výrazné oči, perfektně vystínované pomocí paletky očních stínů ve zlatých tónech. Nesmí chybět bezchybně vytvořená černá linka nad horními víčky a rozjasňující řasenka. Přirozený vzhled plných rtů podtrhne rtěnka Color Riche 236.

4. Sex-appeal Letitie Casty spočívá v sametově bezchybném povrchu pleti. Měkkou linii lícních kostí zvýrazní jemná tvářenka, oči vyniknou díky líčení v přírodních odstínech a výrazné řasence nanesené jen na horní řasy. Tím krásně vynikne horní oční linka. Dominantou make-upu jsou sexy rty obtažené kontturkou a vyplněné rtěnkou Color Riche 377.

L´ORÉAL BEAUTY BACKSTAGE najdete v Karlových Varech až do konce festivalu na třídě T. G. Masaryka (naproti poště). Profesionální vizážistky týmu L´Oréal vás nalíčí zdarma v době od 10 do 22 hodin.

Odkud je známe?

Laetitii Castu a Claudii Schiffer si mnozí spojují především s módními moly, ale obě tyto topmodelky zazářily také na filmovém plátně. Claudii Schiffer můžete znát z úspěšné komedie Láska nebeská (2003) a Laetitia Casta spolupracovala na biografickém díle z roku 2010 Serge Gainsbourg.

Herečka Freida Pinto původem z Indie se do myslí filmových fanoušků neodmyslitelně zapsala především svou rolí v Milionáři z chatrče (2008) a objevila se také v předposledním snímku Woodyho Allena  Poznáš muže svých snů (2010).

Diane Kruger má ve svém portfoliu účast na filmech Hanebný pancharti, Pan Nikdo (obojí 2009), Trója (2004), Lovci pokladů (2004), kde jí sekundoval Nicolas Cage, nebo Miluj mě, prosím (2004) s Joshem Harnettem.

Text: pic