Rozchod jako afrodiziakum

Rozchod jako afrodiziakum

Jde o sex „rozchodový“. Předrozchodový, porozchodový - jakýkoliv, co zavání rozchodem. „Udobřovací“ mu nesahá ani po kotníky.


Jde o záchranu rozpadlého vztahu? Ukázat tomu druhému, o co přichází? Nebo se pomstít jeho nové milence? Je to jen poslední zoufalý krok?

Důvodů je mnoho a všechny jsou pochopitelné. Lidé jednají emotivně. Chytají se stébla a panikaří. Zajímavé jsou případy, kdy to ve vztahu skřípe delší dobu a když dojde na rozchod, začnou se dít divy! Žena je ochotná milovat se na všech možných místech, přestože ještě nedávno tvrdila, jak svého milého nenávidí.

Několik dní odloučení způsobuje v lidech mnohonásobnou touhu. Je známo, že toužíme hlavně po tom, co nemůžeme mít! Hlavním prvkem této znovuobjevené vášně je NEJISTOTA. Ta je v určitou chvíli pro náš sexuální život velmi obohacující. Dalo by se říci, že je to nefér. Ale svoje tělo bohužel nemůžeme vždy ovládnout.

Bylo dokázáno, že žena je schopná dosáhnout opakovaných orgasmů při souloži s mužem, se kterým se rozchází za dramatických okolností. Měsíce nevyřčených potíží v posteli jsou ty tam. Přichází vlna neplánovaných jízd, které mohou být neskutečně žhavé.

Jde-li o náhlý rozchod ze strany muže, slabší polovička se dostává do zmatené situace. Ať už jsou to pro ni dobré zprávy nebo ne, náhlá změna může být frustrující. A sex je to poslední, co ty dva ještě dokáže spojit. Myšlenky jsou ovládány především emocemi a zážitek může být nadpozemský.

Stejně tak jel-li iniciátorkou rozchodu s partnerem žena. Není výjimkou, že spolu dotyční stráví ještě další intimní chvíle. Problémy jsou fuč. Případ je uzavřen a je možné užít si s tím blízkým člověkem vynikající sex.

V mnoha případech je takový zážitek právě prvním krokem k znovuobnovení vztahu. Pozor! Můžete být zklamané. Do dalších pokusů mnoho nadějí raději nevkládejte!

Trable také mohou nastat, když jde o akt lítosti. Váš partner nevzal rozchod moc dobře a vy se s ním vyspíte, abyste ho utěšila. Pro něj je to ale záblesk naděje.

Pláčete svému čerstvě bývalému na rameni a na sobě máte jeho oblíbené saténové minišatičky. Navíc mu rozepínáte pomalu košili. Možná si myslí, že je to to, co chcete. Pustý sex. Ovšem na rozloučenou.

Ale to neznamená, že druhý den bude všechno jako dřív. Nejenže možná nezavolá, ale ani neopustí svoji novou přítelkyni a nevrátí se zpátky.

 

Pravdou zůstává, že vášeň dosažená při „rozchodovém sexu“ může být skoro návyková.

 

 

 

Text: mh