STOPFILTR na cigarety

Přestat kouřit je těžké, ale můžete kouřit a výrazně přitom zredukovat nebezpečné látky vznikající při kouření, které vdechujete, zejména dehet. Stačí používat patentovaný STOPFILTR. Tento systém aktivně redukuje nebezpečné látky a zlepšuje chuť cigarety. Celosvěto


Přestat kouřit je těžké, ale můžete kouřit a výrazně přitom zredukovat nebezpečné látky vznikající při kouření, které vdechujete, zejména dehet. Stačí používat patentovaný STOPFILTR. Tento systém aktivně redukuje nebezpečné látky a zlepšuje chuť cigarety.

Celosvětově první testovaný osmifiltrový nástavec na cigaretu, který zachycuje dehet a část karcinogenních látek. Tímto filtrem tak výrazně začnete šetřit své plíce a zdraví. STOPFILTR jednoduše nasadíte na filtr cigarety. Vydrží redukovat dehet a další látky u 2 - 4 cigaret. Účinnost STOPFILTRU, byla potvrzena výsledky testu realizovaného akreditovanou společností Arista Laboratories, která se specializuje na analýzy tabákových produktů. Zakoupíte v lékárnách, prodejnách tabáku GECO, GG tabák, na internetu. Průměrná cena za 30 ks fitrů - krabičku = 36 Kč.

 

Kuřáci chraňte si své zdraví STOPFILTREM  www.stopfiltr.cz