Vy a spodní prádlo: Podívaná, která ho připraví o rozum a vám vyfasuje body k dobru!

Vy a spodní prádlo: Podívaná, která ho připraví o rozum a vám vyfasuje body k dobru!

O tom, že jsou pánové vizualisté, už dávno víme. Jenomže co takhle přestat plkat na téma, že visí na webu, kde se to polonahými ženami jenom hemží a doma mu konečně předvést krapet té ženskosti na vlastní oči, když to z nedostatku musí pracně nahánět na síti. Věřte,


O tom, že jsou pánové vizualisté, už dávno víme. Jenomže co takhle přestat plkat na téma, že visí na webu, kde se to polonahými ženami jenom hemží a doma mu konečně předvést krapet té ženskosti na vlastní oči, když to z nedostatku musí pracně nahánět na síti. Věřte, že pokud si to v těchto modelech nakráčíte do ložnice, bude jeho pozornost patřit jenom a pouze vám. Vy se budete cítit milovaná, obletovaná a chtěná a on doma konečně natrefí na sexy ženskou, která vyměnila plandavou flanelovou košili s výstřihem těšně u krku za tuto výsostnou výstroj.

Když máte drobné poprsí, nemusíte si ho zas a jenom vycpávat!

Pokud vám matka příroda nadělila „lentilky pod kobercem“, jak svá ňadra těmito přívlastky sama častujete, vykašlete se na mohutné vycpávky a dvojnásobný push-up efekt. Drobným dvojčatům rozhodně sluší také krajková podprsenka, která důmyslně zvýrazňuje něžné obliny za pomoci rafinovaného zdobení. Na druhou stranu právě tento styl bude slušet výhradně a jenom vám. Takže si tohle slušivé prvenství užívejte a noste ho s grácií. Šťavnatý výstřih vám mimo jiné vykouzlí také podprsenka oblíbeného střihu balconette. A právě tyto modely s oblibou nosívala blond diva Brigitte Bardot. Proto ji možná znáte i jako bardotku.

Máte křivky plus size? No a co!

http://rockingfunimages.blogspot.in/2015/01/valiyavan-movie-images-hd.html: Nejraději byste se před milým v žádném případě neodhalila, tak se po bytě trousíte zakamuflovaná jako lední medvěd, aby náhodou nezpozoroval vaše ženské tvary? Nebuďte k sobě natolik přísná a zároveň lakomá, váš partner se chce kochat a celkově se na vás popást pohledem. Naservírujte mu proto dokonalý výhled. Máte nutkání říct, že v žádném případě dokonalý není? Omyl. Sáhněte po padnoucím prádlu a rázem bude vymalováno. Vaše šťavnaté křivky oblečte do vyšších kalhotek a vrchního dílu na způsob ala poloviční korzet, který je znám pod označením longline. Máte-li však větší ňadra, zvolte podprsenku s full cup košíčky, jež dokonale zafixují plný výstřih, aniž by vás někde něco tlačilo, odstávalo, nebo se ramínka zařezávaly do ramen. Tyto kousky dokonale zafixují vše, co mají a prodají to, čím vás příroda obdařila.

Košilka až na zem s rozparky

Dávno neplatí, že noční košilka může být sexy jedině za předpokladu, že končí těsně pod zadečkem. Fantasticky vypadá negližé v tónu půlnoční modré nebo lahvově zelené, které navíc v oblasti ňader rámuje průsvitná a jemná krajka. V takovém nočním úboru vyniknou nejenom vaše nohy, ale také celkově vaše ženská silueta. Ten váš se skutečně bude mít nač dívat.Frou Frou Fashionista Lingerie Tumblr Blog:

Tohle se bude drahému na vás líbit!

Co tu a tam provětrat tu luxusní soupravu a připnout k ní podvazkový pás s punčochy? A když navíc vklouznete do lodiček, slíbí vám naprosto všechno. Huňatý župan, když stonáte je jedna věc, za to ten ze saténu s krajkou věc druhá. Jeden totálně uspí milostné aktivity a pomůže vám z virózy, kdežto u druhé varianty vám milý nedá pokoj. Nevěřte tomu, že sexy jsou pouze a jenom barvy jako je červená, černá, vínová, bílá nebo snad ta šedavá. Teď na jaře provětrejte pastelové odstíny, puntíky a motiv květin. Budete působit mladistvě, svěže a celkově k nakousnutí. Řekněte, kdo by to nebral?! pinterest.com