Jste nervózní? Užívejte „béčko“!

Udělejte si test Natáhněte ruku dlaní vzhůru a snažte se ohnout dva poslední klouby prstů, až špičky prstů dosáhnou dlaně (to neznamená sevřená ruky v pěst, protože jsou ohnuty jen poslední klouby). Zkuste tento test na obou rukou. Pokud se špičky prstů nedotknou dlaně, je ne


Udělejte si test

Natáhněte ruku dlaní vzhůru a snažte se ohnout dva poslední klouby prstů, až špičky prstů dosáhnou dlaně (to neznamená sevřená ruky v pěst, protože jsou ohnuty jen poslední klouby). Zkuste tento test na obou rukou. Pokud se špičky prstů nedotknou dlaně, je nedostatek vitaminu B6 pravděpodobný. A měla byste ho tělu dodat.

Vsaďte na pivovarské kvasnice

Komplex „béček“ je obsažen v mnoha potravinách, můžete jíst třeba víc ořechů, fazolí, borůvek, žampionů, ananasu, avokáda, datlí, květáku, banánů, brokolice nebo hroznového vína. Ale jelikož dokonalá žena volí nejjednodušší cestu k cíli, doporučujeme pivovarské kvasnice, které jsou obsaženy v mnoha doplňcích stravy. Pivovarské kvasnice vznikají jako vedlejší produkt při výrobě piva, k léčebným účelům se používají již od dob starověku. Jsou totiž jedním z nejbohatších zdrojů organického železa a spousty bioakticních látek včetně vitamínů skupiny B. Pivovarské kvasnice pomáhají při hojení zánětu jater, jsou vhodné při radioterapiích při onkologických onemocněních, a také při zvýšené tělesné a duševní zátěži a sportu. Vitaminy skupiny B obsažené v pivovarských kvasnicích, podporují trávení a metabolismus, podílejí se na tvorbě hormonů, pomáhají při léčbě demence, akoholismu, chronické artritidy, kardiovaskulárních chorob. Mají pozitivní vliv na obnovu střevní mikroflóry a tím i na imunitu člověka. Uvidíte, že když se budete „dopovat“ těmito doplňky stravy, zanedlouho výše zmíněné zdravotní i psychické problémy zmizí.

Text: eh