Body mužské rozkoše. Jak na ně?

Body mužské rozkoše. Jak na ně?

Ženy mají bod G. Mají tento bod ale i muži? A pokud ano, kde leží a jak jej stimulovat? Na mužském těle je mnoho bodů, ve kterých leží mnoho nervových zakončení. Správnými pohyby tak můžete partnera vynést do slastných výšin. 


Když se žena dotkne partnerova rozkroku, projede mužem vlna vzrušení. Kde je však nejlepší muže pohladit, kde zmáčknout a jak slast udržet co nejdéle? Na penisu i v jeho okolí leží několik bodů, které vašeho muže rozhodně nenechají chladným! Která místa to jsou a jak se jich správně dotknout?

Žalud

Nejcitlivějším místem penisu je žalud. Je pro muže něco jako pro ženy klitoris. Jednou dlaní obemkněte spodní část penisu a ve druhé sevřete vršek (krom žaludu). Pak začněte špičkou jazyka rychle jako had kmitat po špici penisu. Střídejte třepotavé pohyby a olizování. Při milování pak partnera položte na záda a nasedněte jen na jeho žalud, nedovolte, aby se do vás zcela ponořil! Po chvíli jej nechte vyklouznout a líbejte ho. Penis díky přerušované rozkoši více ztvrdne. Ale pozor! Stejně jako klitoris, i žalud se může snadno předráždit. Pokud budete až příliš důkladná, muž začne skučet spíše bolestí, než slastí.

Kořen

Kořen penisu, tedy místo, kde úd vyrůstá z podbřišku, je napěchován desítkou nervových zakončení. Když kořen správně stisknete, do penisu přestane proudit krev a stanete se tak šéfovou partnerova vyvrcholení. Jak na něj? Obemkněte kořen penisu palcem a ukazováčkem a současně zbytek údu sevřete v dlani druhé ruky, následně pumpujte nahoru a dolů. Jak do vás bude pronikat, spolu s ním rukou pohybujte nahoru a dolů. Až ucítíte, že se orgasmus blíží, dejte ruku pryč, aby do vás partnerův penis mohl proniknout celý. Budete překvapena, ale tato neobvyklá pozice vás nesmírně vzruší!

Uzdička

Uzdička je nesmírně citlivé vazivo na spodní straně penisu, které drží předkožku. Tato oblast by při milování za žádnou cenu neměla být zanedbávána, dokáže totiž partnerovi zařídit nadpozemské vzrušení. Jak na ni? Sevřete v dlani spodní část penisu a masírujte. Přitom bříškem ukazováčku druhé ruky krouživými pohyby laskejte uzdičku.

Hráz

Hráz je můstek mezi varlaty a řitním otvorem. Právě tady se nachází mužský bod G. Laskání a olizování tohoto místa tak způsobí muži nebývalou rozkoš. Sjeďte jazykem dolů po penisu, přitiskněte rty na hladkou hráz a začněte kůži jemně sát. Pokud chcete potěšit milencovu prostatu, bude zapotřebí trochu víc přitlačit. Lehněte si na záda, a až do vás milenec pronikne, sáhněte mu mezi nohy a přitiskněte na hráz klouby prstů. Až bude na pokraji vyvrcholení, zatlačte trochu víc.

Varlata

Určitě vám nemusíme připomínat, kde se varlata na mužském těle nacházejí. Nejcitlivější oblastí varlat je pak proužek silnější kůže, který vypadá jako šev a táhne se odshora dolů uprostřed šourku. Ale pozor! Někteří muži mají místo tak citlivé, že jsou jim doteky nepříjemné. Proto raději nejdříve zkuste jemné pohlazení bříškem prstu. A pokud neucukne, pak pokračujte následovně. Chytněte proti sobě palec a ukazováček, poté položte palec na šev u kořene penisu a ukazováček na šev v místě, kde se dotýká hráze mezi penisem a konečníkem. Jemně stiskněte, aby se prsty mezi varlaty skoro setkaly, a pak povolte. Několikrát zopakujte. Navíc jemné popotahování za varlata může některým mužům oddálit orgasmus.