Eva Decastelo: Já i Pralinka zbožňujeme rozmazlování

Přítulnému a rozdováděnému zvířátku se zpočátku do bahenní koupele nechtělo, ale protože voda byla teplá, začala si Pralinka za chvíli lebedit. Po osprchování se jí ani nechtělo z vany, a když došlo na fénování, už jen slastně vrněla. Jen žádné rozmazlování!Eva


Přítulnému a rozdováděnému zvířátku se zpočátku do bahenní koupele nechtělo, ale protože voda byla teplá, začala si Pralinka za chvíli lebedit. Po osprchování se jí ani nechtělo z vany, a když došlo na fénování, už jen slastně vrněla.

Jen žádné rozmazlování!
Eva si pro svého miláčka vyžádala i psí voňavku, takže po celé seanci se sličná labradorka vrátila nejen čisťoučká, ale i učesaná a voňavá. "Pralinka na takovou péči není zvyklá. Bydlíme v domě blízko řeky, takže když ji chceme vykoupat, prostě nanosíme v kýblech vodu do necek a za chvilku je údržba hotová. A o nějakém parfému si může nechat jen zdát," vysvětlila Eva, která se na psí radost způsobenou šikovnou lazebnicí dívala trochu s obavami. Lekla se, že by labradorka mohla být brzy rozmazlená. "Doufám, že si nezvykla na takovou péči natolik, abych s ní do salonu musela lítat pořád. Je ale fakt, že na příjemné věci si člověk zvykne brzy a rád. Vím to z vlastní zkušenosti," dodala Eva se smíchem.

Text a foto: KORZO