Po čem toužíte v práci? Nejčastější odpověď: SEX!

Po čem toužíte v práci? Nejčastější odpověď: SEX!

Jiná odpověď bude znít z úst slečny z prodejny parfumerie a jinak asi odpoví vědecká pracovnice nebo sekretářka… 


 Touha = sex!

Někoho by potěšila dobrá káva, jiného široká postel, kde by se dalo dobře odpočinout. Vy byste možná ocenila vyhlášení ředitelského volna anebo telefonát nadřízeného, že vám připsal mimořádné odměny.

Pokud odpovídáte v tomto duchu, naprosto se vymykáte výsledkům výzkumu, který byl proveden na popud exkluzivní značky francouzské kávy Carte Noire mezi dvěma sty muži a ženami ve věku 25-45 let. Vyplývá z něj, že na položenou otázku „Po čem na svém pracovišti toužíte?“ ženy nejčastěji odpovídají, že touží po svém kolegovi (38 % žen), šéfovi(16 % žen), případně po klientovi (12 % žen). Je to jasné: touha je v myšlení žen napevno spojována se sexuálními představami!


Po kom nebo po čem touží zbývajících 36 % žen, výzkum neuvádí, ale dá se předpokládat, že některé mohou toužit po své kolegyni, šéfové nebo klientce… Zbytek tvoří ženy, které tvrdí, že touha ve smyslu „s kým bych teď a tady chtěla prožít orgasmus“ na pracoviště nepatří.

Asistentky v touze mužů propadly!

Mimochodem, pokud vás zajímá, po čem touží v práci muži, výzkum jasně uvádí, že 63 % mužů touží po své kolegyni, 19 % po klientce, 11 % po své šéfové a považte, pouze 8 % mužů touží po své asistentce! Divné, ne? Jisté je jedno: díky podobným výzkumům máme v hlavě jasno a své touhy můžeme nasměrovat správným
a žádoucím směrem!

 

 

 

 

 

www.ivavondrova.cz