Langmannová si užila dámskou jízdu v plavkách

Renata, Česká Miss 2006, si užívala se svou kamarádkou, úspěšnou manažerkou Lenkou Kubíkovou týdenní dámskou jízdu v luxusním pětihvězdičkovém hotelu v novém egyptském letovisku Makadi. "V Čechách začalo pořádně přituhovat, tak jsem si musela ještě užít sluníčka. V


Renata, Česká Miss 2006, si užívala se svou kamarádkou, úspěšnou manažerkou Lenkou Kubíkovou týdenní dámskou jízdu v luxusním pětihvězdičkovém hotelu v novém egyptském letovisku Makadi. "V Čechách začalo pořádně přituhovat, tak jsem si musela ještě užít sluníčka. V Egyptě bylo nádherných 36 stupňů," rozplývala se Renata.

Hned první den si s kamarádkou pořídily brýle a šnorchl a denně plavaly ke korálovým útesům, kde pozorovaly pestrý podmořský život. "Potápěči tvrdí, že není nad Egypt, a už chápu proč. Nádherné korály, barevné rybičky, viděla jsem i rejnoka, opravdu krása. Uvažuji, že si udělám potápěčský kurz," říká Langmannová. Ovšem pro ni to tentokrát nebylo jen o slunění a cákání v mořských vlnách. "Spojila jsem příjemné s užitečným - ideální kombinace. Jeden den jsem v Egyptě věnovala focení pro novou cestovní kancelář Dolce Vita a pak jsem si šest dní jen užívala odpočinku," prozradila Renata návodna přivýdělek i o dovolené.

Za prací, nebo s přítelem?
Celou dobu ale holky netrávily jen na pláži a u bazénu. Chtěly i něco vidět, tak se vydaly na jachtě na ostrov Giftun. "Mořská nemoc nás naštěstí minula a stejně tak proslulá egyptská faraónova pomsta. Jen předposlední den dovolené jsem dostala virózu. Nebylo mi dobře, tak jsem vykoupila hotelovou lékárnu a nevylézala na sluníčko," nastínila Renata ne zrovna šťastný konec odpočinku.
Domů se už vrátila v plné síle a hned se vrhla do pracovního procesu. V modelingu v Česku už prakticky nepracuje, soustředí se spíš na zahraničí. Nejvíc se jí daří v Itálii a Německu. "Musím to zaklepat, ale fakt je, že modelka tam pracuje za úplně jiné honoráře než u nás. Mám dokonce nabídku z Ameriky,“ prozradila. O zakázce v Miami přemýšlí, ale moc se jí nechce opouštět Evropu. „Hodně to zvažuji, protože to už nejsou jen dvě hodiny autem nebo letadlem. V Praze mám úžasného přítele Ondřeje a tak daleko se mi od něj nechce," vysvětlila Renata.

(bk)
Foto: Dolce Vita