Co nosí Vilém Čok pod kalhotami? Ani trenky, ani tanga

Rocker Vilém Čok oslavil před měsícem devětačtyřicáté narozeniny. Fakt, že mu bude za rok padesát, si ale vůbec nepřipouští. Vystupuje se skupinou Bypass a učarovala mu muzikálová scéna, i když mu to jeho skalní fanoušci vyčítají. Při svých vystoupeních se na scéRocker Vilém Čok oslavil před měsícem devětačtyřicáté narozeniny. Fakt, že mu bude za rok padesát, si ale vůbec nepřipouští. Vystupuje se skupinou Bypass a učarovala mu muzikálová scéna, i když mu to jeho skalní fanoušci vyčítají.

Co nosí Vilém Čok pod kalhotami Ani trenky, ani tanga1

Při svých vystoupeních se na scéně i pořádně zapotí. Zvláště v muzikálu Baron Prášil, kde se na jevišti pohybuje ve speciální vestě, která mu opticky přidává padesát kilo na váze. A je v ní strašné horko. Vilém proto pečlivě volí prádlo, které si pod kostým obléká: "Naostro zásadně nechodím, ani v civilu. Není to pohodlné. Ale trenýrky nenosím a tanga už vůbec ne," prozrazuje zpěvák se smíchem.

Nesmí mě škrtit

A co tedy nosí Vilém Čok, který si potrpí na extravagantní oblečení, pod kalhotami? "Dávám přednost bavlněným boxerkám. Pro mě je nejdůležitější, aby bylo prádlo pohodlné a měkoučké. Hlavně aby mě při vystoupení a vlastně i při každodenním nošení neškrtilo. Taková věc může člověka úplně odrovnat," upřesňuje Vilém. A zcela vážně dodává, že trefit se do správného spodního prádla není pro chlapy vůbec žádná legrace. A pokud jim ho vybírají dámy, neměly by volit jen podle toho, co se jim líbí. "Ani podle toho, co je nejlevnější," míní Čok. Text a foto: KORZO [clear] [gallery ids="11390,11389,11388"]