Monika Absolonová chce hubnout tancem

Shození pěkných pár kilo zlákalo zpěvačku Moniku Absolonovou do taneční soutěže Star Dance. Už pilně trénuje a přiznává, že to pořádně bolí. Nabídku do Star Dance přijala Monika bez velkého rozmýšlení. „Viděla jsem, jak v minulých kolech všichni pěkně zhubli,


Shození pěkných pár kilo zlákalo zpěvačku Moniku Absolonovou do taneční soutěže Star Dance. Už pilně trénuje a přiznává, že to pořádně bolí.

Monika Absolonová chce hubnout tancem1

Nabídku do Star Dance přijala Monika bez velkého rozmýšlení. „Viděla jsem, jak v minulých kolech všichni pěkně zhubli, tak jsem si řekla, že je to dobrá cesta. Navíc jsem už tančila v muzikálech, tak jsem věřila, že mi to snad půjde,“ vysvětluje zpěvačka. Ale realita ji přece jen trochu zaskočila. Teď přiznává, že vlastně neměla představu, do čeho jde, a jak to bude náročné. „Trénujeme už měsíc a půl a za tu dobu jsem zhubla jen kilo. Já se totiž tak těšila na to hubnutí, že jsem se už měsíc předem začala nehorázně cpát, takže kila šla napřed naopak nahoru,“ směje se. Tím také vyvrací spekulace o údajném těhotenství, kterému pár kilo navíc nasvědčovalo.

Bolí i svaly na palcích

Na každodenním tréninku s tanečním partnerem, teprve dvacetiletým Václavem Masarykem, nyní piluje první dva tance na zahajovací kolo. A vůbec to není procházka růžovým sadem. „Už po druhém tréninku jsem to chtěla vzdát. Hodinu a půl se učíte pár kroků, které vám vůbec nejdou, a odcházíte s tím, že jste totální nemehlo,“ říká. Svého tanečního partnera ovšem Monika jen chválí. „Nekritizuje mě, naopak povzbuzuje, což je pro mě důležité. I když hned po první hodině jsem měla všude puchýře a bolely mě snad i svaly na palcích,“ vtipkuje Monika.

Hlavně neskončit v prvním kole

Svého rozhodnutí ale vůbec nelituje. Na podzim ji čeká jen pár muzikálových představení, takže má na tanec čas a pohybové zdokonalení se v její profesi hodí. „Jen doufám, že nevypadneme hned v prvním kole a neudělám Vaškovi ostudu. To by si nezasloužil, když má se mnou takovou trpělivost,“ dodává zpěvačka. Své nově nabyté umění představí s dalšími sedmi hvězdami už 30. října v České televizi. Kromě Moniky Absolonové tentokrát bude o vítězství bojovat ještě Aneta Langerová, Jitka Čvančarová, Veronika Žilková, Saša Rašilov, Pavel Kříž, Alexander Hemala a populární kuchař Filip Sajler. (bk) Foto: ČT – Lenka Hatašová [clear] [gallery ids="11362,11361,11365,11364,11363"]