Penis, jako druh zeleniny? V našem článku určitě!

Penis, jako druh zeleniny? V našem článku určitě!

Penis svým tvarem může připomínat leda co, třeba i zeleninu. Mrkev, banán, ale i žampion. Jaký erotický recept zvolit, aby chlouba vašeho partnera nebyla jako leklá ryba, ale uvařila vám pořádnou polévku s příchutí orgasmu?


Co vás čeká, když z trenýrek vašeho milého vypadne lilek, okurek či chřest? Zapomeňte na to, že lilek nesnášíte a chřest vám nic neříká! Pokud budete dobrá kuchařka, čeká vás nebíčko v posteli! Jak si zaručit, aby vám penis jakéhokoliv tvaru upekl tu správnou dávku potěšení?

 

Banánový milkshake

Pokud tvar penisu vašeho partnera má tvar banánu, máte vyhráno! Žalud směřuje k nebi, což vám při každém vnoření zajistí dráždění bodu G! Pokud chcete vás oba dostat do varu, ideální polohou je s banánovým milencem v sedě proti sobě. Pořádně muže obejměte nohama i rukama a pohupujte se mu na klíně. Nejen že si užijete skvělý orgasmus, ale navíc vás čeká i gejzír romantiky.

 

Potíže s cuketou

Velikost penisu přináší ne jednomu muži trápení. Ženy může zklamat nejen extra malý penis, ale také extra dlouhý. A to je právě příklad cukety. Pokud je penis příliš dlouhý, sex pro vás může být bolestivý. Naštěstí i pro penis typu cukety je tady ta správná poloha! Položte muže na záda a pak si na něj lehněte vy, také na záda, jako kdybyste ležela na posteli. Cukeťák do vás v téhle pozici bez problémů pronikne, ale ne celý a proto si sex užijete bez bolesti.

 

Karotka, ale ne ta baby!

Stejně jako cuketa problém může způsobit karotka, tedy hodně široký penis. Pokud jste zvyklá na průměrný penis, může vás vyděsit nejen cuketa, ale také mrkvička! Buďte v klidu, uvolněte se a použijte lubrikant. Vaší polohou slasti je koníček. Když budete nahoře vy, hloubka pronikání záleží jen na vás! Abyste se mrkvičky nasytila, použijte krouživé pohyby, nikoliv rajtování nahoru a dolů.

 

Žampion šampion

U žampionu platí, že s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo! A možná budete překvapená, jakou luxusní porci dostanete, když vám muž naservíruje svůj žampion! I když žampionový penis je krátký, bod G leží kousek od vstupu do vaginy, takže na něj určitě dosáhne! A až uvidí, že vzdycháte blahem, ještě trošku poroste. Výhodou malého penisu je, že jej při orálním sexu celý zasunete do úst, což muži zbožňují! A jak na sex se žampionem? Nohy nahoru! Lehněte si na záda, a až do vás partner pronikne, zvedněte nohy a položte mu je na ramena. Nebo hodně zeširoka roztáhněte stehna. Žampion do vás zajede o něco hlouběji!

 

Lilek aneb Opak banánu

Zatímco banán se tyčí k nebi, lilek se sklání k zemi. A i když milenec se smutným penisem nevypadá moc sexy, dobrá kuchařka si s ním užije stejně skvělý sex jako s banánovým milovníkem! Luxusní sex si s lilkem užijete, když si kleknete na čtyři a vyšpulíte na milého zadek. Muž si za vás pak klekne a hodí lilek na pánev. Pokud má muž zahnutí ve tvaru lilku, někdy nedosáhne v této poloze orgasmu. V tom případě si ho osedlejte, ale čelem zády k němu!

 

Chřestové slavnosti

Chřest má podobný osud jako žampion. Na pohled nevzhledný a odrazující, ovšem když se správně uvaří, poskytne neuvěřitelnou slast! Chřest je typ penisu, který je velmi úzký a na první pohled vypadá, že ve vás bude lítat jako nudle v bandasce. Opět, platí to, co u žampionu – zvedněte mu sebevědomí! Podpořte ho ústy
a obdivně vzdychejte! A jak si užít chřestové slavnosti? Lehněte si čelem dolů a roztáhněte nohy. Muž vás zezadu obkročí (kolena drží zvnějšku vedle vašich nohou). Když do vás pronikne, sevřete pevně stehna a chřest v sobě uvězněte. Tak zesílíte tření o poševní stěny a bude vám připadat, že penis je širší.

 

Má váš partner banán či žampion? A jakou zeleninu máte nejraději vy?

 

 

 

 

zdroj: Romi
foto: pixabay.com