Pomeje doporučuje Ivetě léčbu na psychiatrii!

Zkrachovalý producent a herec Jiří Pomeje předvádí další dějství své "mýdlové opery". Odešla od něj žena a on, opuštěný a zmatený, teď přemýšlí o svém životě a lásce. Odjel k přátelům na Sázavu a tam se v tichu přírody smiřuje se svým nelehkým osudem. S Iveto


Zkrachovalý producent a herec Jiří Pomeje předvádí další dějství své "mýdlové opery". Odešla od něj žena a on, opuštěný a zmatený, teď přemýšlí o svém životě a lásce.

Pomeje doporučuje Ivetě léčbu na psychiatrii

Odjel k přátelům na Sázavu a tam se v tichu přírody smiřuje se svým nelehkým osudem. S Ivetou teď komunikuje přes média: "Napsal jsem jí dopis a předal ho novinám, nemám k tomu víc co říct. Vůbec ničemu nerozumím, nevím, proč udělala to, co udělala," říká zhrzeně.

Láska jen tak nekončí?

Románová láska jako vystřižená z červené knihovny má dramatický závěr: "Do baráku mě k sobě Iveta nepustí, neznám ani lidi, kterými se obklopila, se mnou ani s Pavlem Páskem vůbec nekomunikuje," stěžuje si Pomeje. A na přímou otázku, zda je tedy smířený s rozvodem, odpovídá: "Copak je možné se ze dne na den odmilovat? V pondělí jsme byli spolu v posteli, ve čtvrtek mi přinesla rozvodové papíry a během dvou minut celou záležitost s úsměvem ukončila. Proč?" ptá se zmatený herec. Manželčinu novou písničku Heja heja prý ještě neslyšel. "Nebudu se k tomu vyjadřovat. S mým přítelem Pavlem Páskem a jeho kapelou Walda gang měla domluvenou šňůru koncertů. Dali jsme Ivetu za devět měsíců dohromady, nejdříve jsme byli společně na horách, pak odpočívala v Mexiku, absolvovala ozdravnou kúru na Slovensku a najednou tohle. Měla by se léčit u psychologa nebo u psychiatra…" vypočítává Pomeje. (KORZO)