Můžete vonět jako Avril, Christina nebo Naomi

Známé hvězdy světového šoubyznysu a módy se rozhodly vytvořit vlastní parfémy! A přípravu své nejzamilovanější vůně si pozorně hlídaly od úplného začátku až po tvar flakonu a design krabičky.  Vyzkoušejte si, jak krásně voní!  I vy se můžete přiblížit světu


Známé hvězdy světového šoubyznysu a módy se rozhodly vytvořit vlastní parfémy! A přípravu své nejzamilovanější vůně si pozorně hlídaly od úplného začátku až po tvar flakonu a design krabičky.  Vyzkoušejte si, jak krásně voní! 

Můžete vonět jako Avril, Christina nebo Naomi

I vy se můžete přiblížit světu populárních hvězd. A co je příjemné, neutratíte při tom nijak závratné částky…

Chcete vonět po růžích?

Zkuste novinku od Avril Lavigne Forbidden Rose, která v sobě skrývá tajemno a kouzlo.Šestadvacetiletá kanadská rocková hvězda totiž nedávno nazpívala pilotní singl k úspěšnému filmu Alenka v říši divů a svět moderní pohádky si zamilovala. Mystická vůně se rozvíjí uchvacujícím začátkem (červené jablko a delikátní broskev), pokračuje romantickým srdcem (bílý lotos a okvětní lístky růže) a hřejivým happy–endem (hřejivá vanilka a sladké tóny pralinky).

Jak voní láska?

Krásná Naomi Campbell uvedla na trh už deset parfémů a zdá se, že se ve vůních našla. Její nový zázrak s názvem Cat Deluxe With Kisses je určen hlavně odvážným sexy ženám. „Vždycky jsem si přála vytvořit vůni, která dokonale kopíruje ženské vlastnosti: smyslná, divoká, tajemná, ale vždy elegantní. Jsem si jistá, že novému parfému neodolá žádný muž,“ říká s úsměvem úspěšná modelka.

Orientální ženskost

Už třetí vůně sebevědomé světové star Christiny Aguilery oslavuje smyslnost a ženskost. Inspirace pro parfém i balení parfému By Night prý vzešla z její oblíbené barvy. „Dala jsem přednost červené, protože vyzařuje smyslnost a vášeň,“ prozrazuje Christina. Její parfém je jako stvořený pro okamžiky, kdy se žena chce cítit svůdná a okouzlující. (pic) Foto: archiv firem [clear] [gallery ids="10792,10793,10797,10796,10795,10794"]