Vzrušující dotyky na erotické mapě těla

Vzrušující dotyky na erotické mapě těla

Vytvořit soubor map dráždivosti lidského těla by vydalo na obrovský sexuální anatomický atlas. Vždyť naše pocity určuje 80 tisíc vysoce a 64 tisíc méně citlivých nervových zakončení kůže. 


Tento nesoulad je dán tím, že muži přináší vrcholný prožitek vlastní soulož, zatímco žena je zejména
v počátcích sexuálního kontaktu orientována především na mazlení, hlazení a dráždění erotogenních zón. Soulož pro ni může být už jen jakousi dohrou. Většina mužů – bohužel – není z rodu přírodou nadaných mořeplavců
a v neprobádaných vodách ženských erotogenních zón se orientují jen zvolna a obtížně. Je proto na vás, zda vystoupíte v roli navigátorky a svého partnera nasměrujete do patřičných míst.

Dobytí pověstného pahorku G

Při erotickém průzkumu se zájem badatelů často zaměřuje na pověstný bod G. Je to místo na přední stěně pochvy ve vzdálenosti asi 4 až 5 centimetrů od poševního vchodu, které už před několika desítkami let popsal Ernest Gräfenberg. Podle něho se označuje jako G-bod. Je to malá zduřeninka velikosti fazole hmatatelná zejména při pohlavním vzrušení. A právě při dráždění tohoto místa udávají některé ženy velmi slastné pocity.

Tipy na vylepšení sexu

Protože každý člověk vnímá dotyky na různých místech svého těla různě, nemůže na světě existovat takový milovník, který by hned na první pokus poznal, co které ženě dělá nejlépe. Měl by se od ní nechat trpělivě vést
a žena by se zase neměla zdráhat ukázat mu místa, kde jí dráždění způsobuje nejpříjemnější pocity.

Erotogenní zóny žen – ústa, ušní boltce, zejména lalůčky, místa na krku a pod bradou, oční víčka, podpaží, hýždě, plosky rukou a nohou. Zvláště silné sexuální dráždění vyvolává hlazení a líbání na prsou a zevních pohlavních orgánech.

Rafinované postupy laskání na různých místech mužského těla většinou znamenají jen plýtvání energií, protože vzrušení vyrábí, přijímá a vydává většinou jen penis.

 

 

 

(mk)