Jste sexy mrcha, nebo paní neviditelná zvaná jako puťka domácí?

Jste sexy mrcha, nebo paní neviditelná zvaná jako puťka domácí?

Jdete si za svým, milujete na maximum, umíte rozmazlovat samu sebe, v lásce se vám daří a chlapům zamotáte hlavu natotata? A nebo je to u vás tak trochu naopak? Udělejte si náš test, ať víte, zda jste tygřice, co svůdně našlapuje životem, kterou muži obdivně sledují a ženy nenávidí, nebo myška, která žije svůj sen v ústraní.


1. Jste šťastná?

A) Bohužel ne, štěstí totiž vypadá úplně jinak. Ale v tom, jak být nešťastná, exceluji. B) Jak kdy, někdy jsem dole, jindy nahoře. C) To víte, že jsem a jak! Když jdete svým snům a přáním naproti, štěstí je s vámi.  

 

2. Jak se vám daří na poli lásky? Jste sama, nebo máte po svém boku chlapa, co stojí za to?

A)  Jsem sama a asi to tak i zůstane. Nikdo mě nechce. B) Partnera mám, ale někdy se ptám sama sebe, zda je to ten, se kterým bude napořád. C) S láskou a muži problém nemám. Zamilovaná jsem a muži mi nedají pokoj, i když jsem nyní spokojeně zadaná.  

 

3. Ve společnosti se cítíte?

A) Jako zpráskaný pes. Vlastně jsem nejraději sama. B) Spíše dobře, ale také záleží na tom s kým svůj čas trávím a v jaké společnosti. C) Neznám nic lepšího. Člověk by neměl být sám. A tohoto názoru se držím.  

 

4. Co vaše životní sny?

A) Tak těm jsem už dávno dala jednou provždy sbohem. B) Snažím se zuby nehty, abych si je splnila. Něco už je ale zrealizováno. C) Držím se jich jako klíště. Bez splněných přání nestojí život za moc.  

 

ID-100115496

5. Sex zrcadlí nejenom přístup k vašemu tělu, ale také k životu. Jak jste tedy na tom?

A) Sex, orgasmus, rozkoš. Tohle je pro mě španělská vesnice. Sex nemusím, orgasmus neznám a rozkoš ta mě míjí. B) Sex mám ráda, ale ne vždy je na něj prostor, čas i chuť. C) Sex do mého života patří stejně jako potřeba dýchat. Stejně jako miluju svůj život, potřebuji ke své spokojenosti nějaké to erotické číslo a špásování.  

 

6. Když něco chcete, tak ?

A) ......se to nikdy nesplní B) ......se snažím, aby mi můj záměr vyšel C).......udělám maximum, abych dosáhla svého. A taky že to vždycky dopadne.  

 

Jak jste na tom?

Vaší odpovědí bylo nejčastěji za A): Vy jste pro muže téměř neviditelná, schováte se před světem a láskou,
a také ženské zbraně jste už dávno složila. Zkuste se více otevřít životu, usmějte se, vyjděte si mezi lidi a hlavně se začněte mít ráda. Pak se změní všechno, a to k lepšímu.

Vaší odpovědí bylo nejčastěji za B): Máte skvěle nakročeno k úspěchu, lásce a životnímu štěstí. Vytrvejte, rvěte se, žijte a milujte na maximum. Jedině tak bude váš život prosycen barvami, a právě díky nim je na světe mnohem lépe. Umíte být jak dračice, tak unylá holka. To první je ale lepší.

Vaší odpovědí bylo nejčastěji za C):  Vy jste prostě žena vamp. Vaše konkurentky vám nemohou přijít na jméno a muži by se pro vás rozkrájeli.  Vlastně stačí říct jediné – jen tak dál.