Iva Frühlingová: Modelka už nebudu!

"Modeling už nedělám dlouho, tak šest nebo sedm let. A už se k němu nechci vracet, spíš mě baví o něm jen tak psát," svěřila se rodačka z Litvínova, která miluje Francii. A že to se svým prohlášením myslí vážně, dokládá i její kniha Příběhy modelek, která se krá


"Modeling už nedělám dlouho, tak šest nebo sedm let. A už se k němu nechci vracet, spíš mě baví o něm jen tak psát," svěřila se rodačka z Litvínova, která miluje Francii.

Iva Frühlingová Modelka už nebudu

A že to se svým prohlášením myslí vážně, dokládá i její kniha Příběhy modelek, která se krátce po svém vydání stala bestsellerem. V současnosti připravuje Iva už druhou knihu, prý ze světa žen, ale s jejím vydáním si dává na čas: „Mám toho teď hodně a bude mi chvilku trvat, než ji dopíšu," říká. Nejvíc času jí teď zabírá skupina NO PAN!C, kterou založila před dvěma lety v srpnu. I když se nové kapele zatím moc nedaří prolomit ledy hudebního showbyznysu, vystupují co nejvíc a postupně získávají své příznivce. „Snažíme se zformovat tak, abychom mohli vystupovat třeba jako předkapela nějakého silnějšího hráče. Nejsme zatím ještě dost silní na to, abychom mohli jet turné úplně sami,“ přiznává Iva. Dnes osmadvacetiletá modelka vyhrála ve čtrnácti letech konkurz francouzské modelingové agentury a splnila si svůj sen: žila a pracovala ve své vysněné Francii, kde se narodil její dědeček z otcovy strany. Před šesti lety se přestěhovala zpátky do České republiky, a přestože měla dobře našlápnuto na kariéru modelky, tuto dráhu opustila. Jak sama říká, je to natrvalo. Iva Frühlingová nazpívala duet Někdy stačí dát jen dech s Miroslavem Žbirkou (ústřední písneň k seriálu Ordinace v růžové zahradě). (KORZO)