Mužský pohled: Proč se nechtějí mazlit jenom tak?

Mužský pohled: Proč se nechtějí mazlit jenom tak?

Ze srdce ráda byste zabořila nos do peřin, schoulila se drahému do náruče, věnovala mu své polibky a jen tak si povídali o tom, co přináší život? Jenomže i když chlapa doma máte, tak na tohle ho zrovna moc neužije? Ptáte se proč, ale srozumitelné odpovědi se vám opět nedostává? My jsme to z nich dostali!


id-10085892

František (41):  Nejsem na to zvyklý

„Když jsem se rozvedl se Žanetou a po roce se začal scházet s Elenou, pokládal jsem se za poměrně mazlivého chlapa a tak se nové známosti taky prezentoval. A taky jsem v tomto směru pořádně naletěl. Tím mazlivým jsem totiž myslel, že když se schyluje k sexu, tak jsem poměrně přítulný pán, kdežto za ostatních ryze nesexuálních situacích mě na ocicmávaní své partnerky dvakrát neužije. A přiznám se, že to asi ani neumím. Žaneta byla v této sféře poměrně chladná, když to srovnám s Elenou, ale mám ji rád, takže se v tomto směru já, starý světák, učím romantice,“ vysvětluje finanční expert.

 

Tadeáš (28): Když jsem v blízkosti ženy a líbám ji chci víc, než pár polibkůid-10090871

„Nevím, proč jsou všechny ženské padlé na hlavu a vyčítají nám, chlapům, že se nechceme líbat a vzájemně se dotýkat jenom tak, bez přímé návaznosti na sex. Když se líbám se svojí láskou jsem pokaždé tak vzrušen, že kdyby mě odmítla, budu si ho muset přivřít do dveří a ne v tom pokračovat, když nakonec nebude vůbec nic. Na takové hraní já kašlu. Buď sex, nebo nic,“ říká nekompromisně pracovník call centra. Inu, Tadeáši zrovna dvakrát jste nás nepotěšil.

 

Milan (47): Na staré kolena si ze mě vychovala mazla

„V mladém věku, kdy testosteron velí k sexu bych to asi nerozdýchal, ale teď když pomalu stárnu jsem za to i rád. V tomto věku už není orgasmus prioritou a dá se říci, že nás už neláká opíchat, co vidíme (pardon za ty slova, ale takhle to my, chlapi máme). Mnohem víc si vážím toho, že je Jana i po letech tak prima holka, jak jsem ji poznal a že vlivem střelených kamarádek nezblbla. Každý večer se po práci u televize mazlíme a špičkujeme se jako malí. Takže u starých ročníků s tím není až takový problém, ale u mladých borců s tím nepočítejte,“ zasvěcuje nás ženy do smýšlení muže sympatický účetní.