Máme tu volno a my navíc i 18 tipů, jak si ho užít!

Máme tu volno a my navíc i 18 tipů, jak si ho užít!

Je super mít padla v polovině pracovního týdne. A strávit ho žehlením by byl tak trochu hřích. Raději si ho užijte tak, jak si to sama dokážete nejlépe představit, a tedy relaxací na několik způsobů. Pojďte se inspirovat a pak se zařídit podle svého.  


Jděte se projít, nic nás tak báječně nenaladí jako procházka s těmi, které zbožňujeme a oni zase nás. Co byste řekla filmovému maratonu? Klidně koukněte na starou dobrou romantiku. My se v redakci chystáme zase a znovu na Hříšný tanec.  A pak ho budeme trénovat :-). Zabavila jste děti omalovánkami? Přisedněte si k nim a vymalovávejte ty pro dospělé. Vyrazte na výlet, ať už někam na zříceninu, nebo třeba za babičkou a dědou. Budou mít velikánskou radost. Zavzpomínejte na to, jak báječné bylo letošní léto. Můžete při té nostalgii klidně protřídit fotky v pc a některé si vytisknout a pak s nimi šup do fotoalba.

Co takhle si vzít v práci volno a vypadnout na celé čtyři dny někam na wellness? Nám to neprošlo, vy to ale zkuste :-). Prožijte s dětmi kreativní dopoledne. Je nejvyšší čas ozdobit vstupní dveře podzimním věncem. Bez výčitek klidně celé volno promilujte. V posteli je krásně a když jste tam dva, tak je tam ještě líp. Jděte pouštět draka. Hello fall!: Vyrazte na túru do okolí. Nohy ponořte do voňavé lázně,  zároveň  si pošmákněte na poctivém čokoládovém dortu a mezi tím si konečně naneste masku na obličej a zábal na vlasy, na které tak nějak pořád není čas. Co takhle přelouskat za den klidně celou knížku?

My jsme rozhodně pro. Nebyla jste letos ještě na dovolené? Naplánujte si ji právě teď. Můžete letět do Egypta, Turecka, na Kanáry, Kapverdy, nebo božský Zanzibar. Tak kde budete podzim trávit vy? Milujete malování? Zaplujte do přírody a zachyťte na plátno, jak to přírodě v podzimním hávu sluší. Navlečte si huňaté ponožky, popíjejte čaj s medem a mazlete se s vašimi čtyřnohými chlupáči.

Co takhle vyrazit na nákupy. Já takhle rok zpětně nakupovala vánoční dárky. A pak jsem za to byla nesmírně vděčná. Všichni šíleli, já byla v klidu a upíjela grog. Poručte si v restauraci nějakou echt podzimní laskominu. A na závěr třeba lahodný dýňový cheesecake.

Svolejte na podvečerní  zábavu celou rodinu. Takové Dostihy a sázky přece vůbec nejsou špatný nápad. Večer si užijte s burčákem v ruce, zapálenými svíčkami a třeba i s plápolajícím krbem.

 

 

 

pinterest.com; tumblr.com