Poznejte blaho doposud nepoznané v TAWAN

Poznejte blaho doposud nepoznané v TAWAN

Přínos, který našemu tělu i mysli přináší masáže je neoddiskutovatelnou informací, kterou známe již mnoho let. Je tedy na čase s ní začít plnohodnotně zacházet a užít si pravidelné souznění těla i vlastního ducha. My sami jsme obvykle tím, koho nejvíce zanedbáváme. J


Přínos, který našemu tělu i mysli přináší masáže je neoddiskutovatelnou informací, kterou známe již mnoho let. Je tedy na čase s ní začít plnohodnotně zacházet a užít si pravidelné souznění těla i vlastního ducha.

My sami jsme obvykle tím, koho nejvíce zanedbáváme. Jestliže máme něco obětovat, nebo si upřít, pak je to obvykle činnost spojená s naší spokojeností. Ať už jde o masáže, manikúru, kadeřníka nebo jen hodinu strávenou v muzeu. Když není čas, dokážeme si upřít prostě cokoliv. To je ale velká chyba. Zejména pak masáže mají podle odborníku velmi pozitivní vliv na náš organismus a právě v zimě dokáží v kladném slova smyslu spolupracovat s imunitním systémem.

Kvalitní thajská masáž od pravé Thajky vás nadchne!

tawan2Thajské masáže jsou druhem masáží, které k nám přišly z dálného východu a které jsou svou specifikací nezaměnitelné. Thajské masáže jsou navíc jednoznačně nejlepší od thajských masérek, které přesně znají fyziologii těla. Takového luxusu se vám dostane v salonech TAWAN, které najdete hned v několika městech České republiky. Název samotného salonu znamená v překladu Slunce, potažmo tedy klid, relaxace a spokojenost. Zakladatelka TAWAN, paní Forejtková navíc dbá na přísný výběr masérek, které do svých salónů přijme, a proto trvá na absolvování některé z vybraných škol přímo v Thajsku. Můžete si zde tedy kromě profesionálů užít i naprostého klidu pro vaši mysl. Při odchodu se budete cítit jako znovuzrození a své problémy necháte na hony daleko.

Nechejte se hýčkat tam, kde se o vás opravdu dobře postarají

tawan3Třešničkou na dortu je krásné prostředí, příjemný personál a kompletní servis. Za nás v redakci preferujeme místa, kde si svých zákazníků váží a zde to platí dvojnásob. Jestliže se chcete sami přesvědčit, jaké to je, zažít thajskou masáž od pravé Thajky, nebo tímto zážitkem obdarovat blízké pod stromeček, pak máte ideální příležitost využít 30% slevy na vánoční dárkové poukazy na tawan.cz. A kde TAWAN najdete? V Praze, Brně, Karlových Varech, Špindlerově Mlýně, Hlubé nad Vltavou a v Mladé Boleslavi.

My jsme je vyzkoušeli a opravdu nemáme co vytknout!

  tawan1     Více na www.tawan.cz