Rozchod před svátky bolí snad ještě víc : Jak zvládnout Vánoce, když vaše láska už s vámi není?

Rozchod před svátky bolí snad ještě víc : Jak zvládnout Vánoce, když vaše láska už s vámi není?

Když skončí vztah, není o co stát a pokaždé to bolí jako čert.  O to horší je to v době zimních svátků, které jsou o lásce, rodině a především o tom, že nikdo by neměl být sám. Jenomže to vám přesně hrozí, protože ten váš odešel za ženou, která má to všechno,


Když skončí vztah, není o co stát a pokaždé to bolí jako čert.  O to horší je to v době zimních svátků, které jsou o lásce, rodině a především o tom, že id-100351721nikdo by neměl být sám. Jenomže to vám přesně hrozí, protože ten váš odešel za ženou, která má to všechno, co vám scházelo. Tedy alespoň podle něj!

"Bude tomu přesně rok, co se mi poštěstilo to stejné. Robert mi dal sedmého prosince všeříkající sbohem, sbalil si věci a ode mě odešel jako totální srab bez vysvětlení. Prostě mi to oznámil, když jsem přišla domů a on mě přivítal a zároveň se rozloučil s hromadou kufrů. V očích ani špetka lítosti, nebo snad výčitek. V jeho novém domově ho totiž čekala ta nepříjemná blond prsatá fůrie, kterou jako svoji novou kolegyni nemohl vystát. Aspoň tak mi to denně tvrdil a přitom ji miloval, jen si to nechtěl přiznat,“ svěřuje se čtenářka Martina. Pokud jste ve stejné situaci, určitě vás bude zajímat, jak tento nečekaný konec Martina zvládla přejít a vstřebat. My jsme se ji na to zeptali, a tady jsou tipy ověřené prosincovým rozchodem na vlastní kůži.

Většina zůstane o svátcích s rodinou, já na to neměla!

Nechce se vám koukat na štěstí všech svých šťastně zadaných sourozenců, na umělé trylkování vaší skoro švagrové, protože ta jeho důra vás prostě nesnáší a tak vám to co, bolí tak moc, ztíží ještě víc? Vypadněte někam hodně daleko a nejlépe do tepla. „Jako jsem to musela udělat i já, svátky jsem nečekaně prožila pod palmou najednom z karibských ostrovů, a řeknu vám, že i když jsem odjela jako opuštěná a odkopnutá, tak jsem tam na moc samoty nenatrefila. Místní jsou natolik kamarádští, že vás pozvou na svatbu k sobě domů, i když vás znají klidně jen půl hodiny,“ vzpomíná zasněně dnes už vyrovnaná brunetka.

Rozchod se musí strávit

Vaše mysl musí vysvětlit srdci, že je konec, a celkem oříšek to bude ve chvíli, kdy se srdce činí jako o závod a toho parchanta miluje až k popukání. Vypněte emoční kohoutky, udělejte ve svém životě čáru za tím vším krásným, co bylo a pokračujte dál. „Za nějaký čas se z té rány oklepete, možná se teď cítíte slabá, neschopná a vyčerpaná, ale  nakonec vás tato bolest udělá silnější a nezávislou, co zvládne cokoliv,“ dodává.

Zůstanou vám po něm doma artefakty

A že jich vůbec nebude málo. Společné fotky, dárky, co vám daroval, ale teď navíc i ty  vánoční, kterými jste mu chtěla udělat radost. Jenže co teď s nimi, když ten, kdo je měl dostat, o ně ztratil zájem? „Já jsem dárky pro Roberta rozdala místním na dovolené, měli z toho radost a já teď, když na to vzpomínám, snad ještě větší. Tolik vděku a radosti, co mi projevili, jsem snad nikde neviděla“.  V případě, že to možné je, pokuste se dary do obchodu vrátit, můžete je zkusit prodat na síti, nebo poslat potřebným.

Martina radí:

Berte to jako zkušenost, vezměte si ponaučení a rozhodně se před láskou neschovávejte. Přece kvůli vašemu ex, nezůstanete sama už napořád. Po čase žebrá, že se chce vrátit? Buďte nekompromisní . To, co on i vy potřebujete slyšet, je jasné NE. Poplačte si, zanadávejte, udělejte si radost, ale rozhodně na něj nekydejte hnůj a nechtějte se mu mstít. Vy jste ta, co může po světě chodit s hlavou vztyčenou. Za parchanta, co má máslo na hlavě od začátku vašeho rozchodu, totiž platí on a ostatní to vědí. freedigitalphotos.net