Co o vás prozradí vaše tělo?

Co o vás prozradí vaše tělo?

Aniž byste ze sebe vydala hlásku, muž pozná, zda jste nervózní, vzrušená nebo zamilovaná. Vaše tělo mu samo prozradí, co cítíte. A možná ani netušíte, co všechno o vás gesta prozradí! Porozumět ženskému tělu je pro skvělý sex nezbytné a muži, kteří si všímají j


Aniž byste ze sebe vydala hlásku, muž pozná, zda jste nervózní, vzrušená nebo zamilovaná. Vaše tělo mu samo prozradí, co cítíte. A možná ani netušíte, co všechno o vás gesta prozradí!

Porozumět ženskému tělu je pro skvělý sex nezbytné a muži, kteří si všímají jeho reakcí, jsou o krok dál než ti ostatní. Nemusejí se totiž na nic ptát, a přesto vědí víc než ti druzí. Jak to? Ženské tělo jim ukazuje vše potřebné! Co na nás prozradí vlastní tělo?

Rozšířené zorničky

Všímavý muž pozná, zda je váš zájem opravdový, ať už jste v baru nebo v posteli. Jak? Podle zorniček. Vzrušení a radost totiž zorničky rozšiřují. Při sexuálním vzrušení zorničky dokonce mohou zvětšit svou velikost až natolik, že zakryjí téměř celou duhovku. Proto si muži přejí, aby se vám při sexu mohli dívat do očí. Naopak když vás něco (či někdo) obtěžuje nebo činí smutnou, zorničky se scvrknou na velikost špendlíkové hlavičky.

Pánev plná touhy

Oblast pánve je něco jako indikátor zájmu, vášně a náklonnosti. Když k muži přiblížíte svoji pánev, dáváte mu vstupenku do svého nitra. Navíc tím, že si ho tímto způsobem držíte blízko svého srdce, říkáte celým tělem „miluji tě“.

Zrcadlo lásky

Pokud jste zamilovaná, zrcadlíte pohyby partnera. Pokud tedy děláte to, co muž před chvílí, rozhodně nemusí pochybovat o tom, co k němu cítíte.

Nádech, výdech

Muž pozná dokonce i to, že jste nervózní. Jak? Přestáváte dýchat a nedokončujete věty. V klidovém režimu dýcháte zvolna, bezespěchu. Dýchání o vás mnohé prozradí také v posteli. Když jste vzrušená, dýcháte mnohem rychleji, než obvykle.

Jsem tvá!

Usínáte společně tak, že se k muži ležícímu na boku a čelem k vám přitulíte a obejmete ho? Pak jste oddaná partnerka. Nebo možná až majetnická. Touto polohou totiž muži bráníte v úniku. Někteří muži tuto polohu nevyhledávají, protože potřebují volnost. Proto se nelekněte, když se muž z vašeho objetí vymaní.

Na co myslím?

Pokaždé, když se vám v hlavě zrodí nějaký sexy nápad, konečky prstů se dotýkáte úst a rtů. A upřeně se na tohoto i onoho muže díváte. Jak si to vyloží protistrana? Jako výzvu! Dobře si však rozmyslete, jestli chcete hru dotáhnout do konce!

Chci tě!

Muž pozná i to, jestli skutečně myslíte na sex a ne na nákup. Jak? V době, kdy žena není sexuálně vzrušená, je poštěváček obvykle překryt drobným kožním záhybem – předkožkou, někdy nazývanou „kapuce“. Stejně tak jako penis muže i vagína reaguje na vzrušení změnami. Zvětší se do šířky i délky přibližně o čtyři centimetry. A kdyby tyto signály nestačily, zvlhčení vaších intimních partií ho přesvědčí!

Rychlovka nebo předehra?

Vaše tělo na vás práskne i to, jaký byste dneska zrovna chtěla sex. Jak? Díky vzdálenosti mezi tělem vaším a vašeho partnera. Pokud se k partnerovi pevně tisknete, máte náladu spíše na tvrdší, hlubší a rychlejší sex. Naopak když se od muže oddalujete, toužíte po předehře a následném dlouhém milování plném něžnosti a citu.

Už budu!

Specificky se vaše tělo chová i při orgasmu. Sexuální vzrušení a stimulace jsou doprovázeny zvýšením svalového napětí, zejména u svalů rukou a nohou. Někdy také při orgasmu pozorujeme rytmické stahy břišních, šíjových a lícních svalů. Navíc dochází ke značným stahům vagíny. Tyto stahy nelze s ničím zaměnit. Proto pozor na předstírání, dámy!

Věděla jste, jak vaše tělo komunikuje? A myslíte, že řeč těla jde ovládat?