Jak na tantrický sex?

Jak na tantrický sex?

Prodlužované milování, stupňované vzrušení, oddálení ejakulace a ve finále orgasmus síly tornáda. A třeba ne jeden. Chtěla byste něco takového zažít? Pak musíte vyzkoušet tantru!   Tantra. Jejím cílem je maximální prodloužení rozkoše. Rozhodně tedy nejde o honbu


Prodlužované milování, stupňované vzrušení, oddálení ejakulace a ve finále orgasmus síly tornáda. A třeba ne jeden. Chtěla byste něco takového zažít? Pak musíte vyzkoušet tantru!  

Tantra. Jejím cílem je maximální prodloužení rozkoše. Rozhodně tedy nejde o honbu za orgasmem! Potřebovat však budete velkou dávku trpělivosti a odhodlání. Musíte sladit své dechy, srdce a nakonec těla. Na konci vás ale čeká rozkoš, kterou jste ještě nezažila! Jaké jsou základní pravidla tantrického sexu?

Příprava

Na tantrický sex se musíte umět správně naladit. Potřebujete klidný prostor, kde se budete moci bez problémů uvolnit. Zbavte se všeho, co by vás při sexu mohlo rušit. Do místnosti naopak přineste čerstvé květiny, vonné svíčky či aromalampu. Nakonec vyberte hudbu, která je vám oběma příjemná.

Dýchejte společně

Druhým krokem je navázat spojení s partnerem. V tantře je třeba navázat spojení ve třech oblastech – dech, oči a srdce. Dýchání je jednoduché. Sedněte si proti sobě a soustřeďte se na pomalé, dlouhé nádechy a výdechy ve stejném rytmu. Vdechujte vzduch, který vydechuje partner a naopak. Tak se na sebe dokonale napojíte a můžete pokračovat v tantrické jízdě.

Otevřete oči!

Druhou oblastí pro navázání spojení jsou oči. Důležité je, abyste po celou dobu vy i partner měla otevřené oči. Tak si udržíte nejsilnější kontakt a uvidíte své reakce. Když sem tam mrknete nebo oční kontakt ztratíte, nic se nestane, jen se snažte kontakt opět navázat.

Zapojte srdce

Jako poslední se na stejnou vlnu naladí vaše srdce. Položte dlaň na partnerovu hruď a on ať udělá to samé. Měli byste začít cítit tlukot svých srdcí.

Pomalu!

V tantře nejde o čas, naopak. Nejde o honbu za orgasmem! Předehra je podstatnou součástí tantrického sexu. Věnujte se jí proto co nejdéle. Důležité je v sobě a v partnerovi dlouho hromadit sexuální energii. Oddalujte samotný akt milování a orgasmus co nejdéle.

Oddalujte vyvrcholení!

Jakmile ucítíte, že se vaše vzrušení vymyká kontrole, na okamžik zvolněte, zatněte svaly pánevního dna a zhluboka dýchejte. Až nad svým tělem opět získáte kontrolu, pokračujte v milování. Když budete schopni svou ejakulaci oddálit, bude vaše vyvrcholení mnohem intenzivnější.

Několikadenní rozkoš

Jestliže máte skutečně dostatek času a můžete tantrickému sexu věnovat i několik dní. První den se jen dívejte jeden na druhého. Druhý den se můžete začít líbat. Třetí den zapojte doteky (ale vyhýbejte se genitáliím). Čtvrtý den můžete přidat i doteky na intimních partiích. Pátý den pak dospějete k třešince v podobě soulože.

Nejlepší polohy tantry:

Jab jum

Klasickou polohou tantry je Jab jum. Tato pozice je perfektní pro začátečníky. Muž sedí v tureckém sedu a žena mu sedí na klíně s koleny těsně podél těla. Tato poloha umožňuje volnost pro doteky a pro laskání. Výborné je také dotýkat se čely a zaměřit se na dýchání.

Zkřížení milenci

Žena leží na zádech s jednou nohou překříženou a položenou na stehně partnera, který u ženy klečí směrem k ní. Partnerka leží na zádech, a muž do ní jakoby chtěl pronikat vkleče. Žena však jednu nohu překříží a položí ji na mužovo stehno, takže se k němu natočí bokem. Tato poloha je relaxační a nepříliš dráždivá.

Kočička

Žena si klekne a zapře se o ruce, aby byla na všech čtyřech. Muž k ženě přistoupí zezadu a proniká do ní. Tato poloha umožňuje velmi hluboké proniknutí. Navíc je žena v této poloze ovládaná partnerem, je to animální poloha, což je pro muže žádoucí.

Chvála bohyně

Muž sedí s napjatýma a roztaženýma nohama a žena mu sedí v klíně tváří k nohám. Tato poloha je pro ženu velmi příjemná, protože muž má volné ruce, kterými může stimulovat klitoris nebo hladit ženu po celém těle. Ženě zase dává tato poloha pocit ochrany a péče.