Mužský pohled: Ženy a jejich nálady!

Mužský pohled: Ženy a jejich nálady!

Po letech v manželství či soužití vám sex přijde obehraný jako dětská říkánka? Víte, co bude následovat, kde vás milý bude líbat a tak se ani neobtěžujete s chutí na sex a raději se vymlouváte na bolest hlavy, která samozřejmě není žádná? Zkuste to změnit dřív, než vám partner odběhne k jiné a vám zůstanou oči pro pláč.Tomáš (33): Dejte mi návod, já se v tom ztrácím

„Jednou jste v klidu jako želvy a pak stačí málo a oheň je na střeše. Celkem nechápu, kde se to ve vás bere a mnohdy si říkám, že jste častěji nepříčetné, než příčetné. Já jsem kliďas tělem i duší a tyto zbytečné scény prostě neuznávám, ba co víc. Já se v nich vůbec neorientuji. Možná byste se měli v tomto směru nad sebou zamyslet a jednat jako svéprávné osoby. A nemusím zrovna dvakrát podotýkat, že tohle není jen doménou hysterek. Takové divadýlko totiž umíte sehrát každá a ještě na jedničku,“ vylívá si srdce fitness trenér.

 

Martin (41): Se zvýšeným hlasem vypínám slechy

„Absolutně nesnáším ženský křik, a zvláště ten bezdůvodný, který je ale tím nejčastějším. Nadávky, hádky kvůli ničemu, co nemůžete pořádně vysvětlit. Na takové výlevy prostě nehodlám reagovat, čekám až se to u vás zase přežene a je klid. Bohužel jsem dodnes moc dobře nepochopil, proč všem ženám v ten okamžik vadí, že se muž nechce této slovní potyčky aktivně účastnit. Já totiž stokrát raději volím vyčkávací taktiku, při které se pasuji do role pozorovatele, který kolem sebe registruje chvílemi až nebezpečí."

 

Lukáš (39) Jednou jsi dole, jednou nahoře

„Za to nemohou ani tak ženy jako jejich hormony, které se s příchodem periody prostě mění. Chytrý chlap s tím počítá a v době jejich proměn si svou milou hýčká. Pro jednou proto, aby měl klid a za druhé , že by pro ni udělal vše, co ji na očích vidí,“ rozplývá se zamilovaně účetní.