Tři polohy, které muži dvakrát nemusí

Tři polohy, které muži dvakrát nemusí

I když by se mohlo zdát, že muži zbožňují sex kdykoliv a jakkoliv, není to úplně pravda. Existují polohy, které neupřednostňují. Jestliže jste tedy tyto tři způsoby milování ráda zařadila do vašeho sexuálního repertoáru, zkuste najít malou obměnu. Naši drazí je totiž


I když by se mohlo zdát, že muži zbožňují sex kdykoliv a jakkoliv, není to úplně pravda. Existují polohy, které neupřednostňují.

Jestliže jste tedy tyto tři způsoby milování ráda zařadila do vašeho sexuálního repertoáru, zkuste najít malou obměnu. Naši drazí je totiž úplně nevyhledávají.

Experimenty s jídlem

Šlehačkou ulepené tělo, kousky čokolády a ovoce všude v posteli, tedy i na místech, kde budete posléze usínat, nejsou tím pravým ořechovým. Někteří páni navíc pohled na svůj penis obalený ve šlehačce nesnáší dobře.

Milování ve sprše

Kluzká podlaha, voda šplíchající do očí, málo místa, krkolomné polohy, to vše a mnohem víc může takový sex ve sprše opravdu zkomplikovat. A mnohdy jednomu nebo obou v páru i znechutit. Ty správné myšlenky pak utečou do neznáma a vznikne ne zrovna ideální konstelace. Což takhle raději vyzkoušet sex ve stoje, kdy je partnerka opřená zády o zeď a nohy má omotané partnerovi kolem pasu?

Anální sex

Článků o análním sexu bylo napsáno nespočet. Kolik lidí jej však skutečně rádo provozuje? A kolik je z tohoto počtu mužů? Rozhodně ne každý, je poměrně vysoké procento, které anální sex nevyhledává, ba dokonce odmítá. Kromě těchto tří poloh existuje i pár dalších, které partneři nevyhledávají, ale co člověk, to názor. Proto si hlubší rozbor necháme na příště a zatím doporučujeme vsadit spíše na jistotu.