Mužský pohled: Přirozenost versus umělá krása?

Mužský pohled: Přirozenost versus umělá krása?

Po letech v manželství či soužití vám sex přijde obehraný jako dětská říkánka? Víte, co bude následovat, kde vás milý bude líbat a tak se ani neobtěžujete s chutí na sex a raději se vymlouváte na bolest hlavy, která samozřejmě není žádná? Zkuste to změnit dřív, než vám partner odběhne k jiné a vám zůstanou oči pro pláč.


 

Lumír (33): Jako panenka Barbie

„Pokud bych si měl vybrat mezi dívkou, co vypadá zanedbaně a tou, která se o sebe stará až až, a možná vypadá  uměle jako panenka Barbie, tak se s nadšením stanu Kenem. Ušmudlaná nanynka není nic pro mě. Tak se, dámy, prostě proberte a začněte o sebe pečovat,“ vysvětluje výstižně živnostík.

 

Karel (28): Jsem normální chlap pro život, modelínu nepotřebuju

„Bydlím na vesnici, topím v kamnech, sekám dříví, žiju v kontaktu s přírodou a právě tento způsob života by se žádné byť sebekrásnější modelíně prostě nezamlouval. Mám doma holku do nepohody s krapet větším zadečkem a kyprými křivkami, ale neměnil bych.“

 

Petr (44) Přirozenost je v trapu, co si budeme povídat!

„Jen stěží bych našel na ulici ženu, která si nevypomáhá šminkami a všemi těmi zlepšováky, a i přesto všechno je krásná. Vždyť nás akorát oblbujete. My, chlapi, jsme v tomto směru nahraní a musíme jít s kůží na trh s tím, co nám nadělila či nenadělila sama příroda.“

 

Lukáš (38): Na pohled super, na dotek nic moc

„Napěchovaný a svěže vypadající dekolt to je pastva pro oči, ale jakmile dojde na doteky, tak už to alespoň z mého pohledu není žádná sláva. Má ex měla silikony a určitě ji prospěly v rámci sebedůvěry, ale já jsem spíše příznivce přírody. Krása je tedy nejenom v očích toho, kdo se dívá, ale i toho, kdo ji mapuje doteky,“ vysvětluje PR specialista.