Naučte se žít v rovnováze

Naučte se žít v rovnováze

Protloukáte se životem a říkáte si, že je akorát tak všechno na draka, že se vám nic moc nedaří, kila jdou spíše nahoru než dolů a celkově jste naštvaní na celý svět? Možná ani tak není potíž v nepřízni osudu, jako ve špatném nastavení vaší mysli. Vezměte to za te


Protloukáte se životem a říkáte si, že je akorát tak všechno na draka, že se vám nic moc nedaří, kila jdou spíše nahoru než dolů a celkově jste naštvaní na celý svět? Možná ani tak není potíž v nepřízni osudu, jako ve špatném nastavení vaší mysli. Vezměte to za ten lepší konec. My vám ukážeme, jak na to, aby se vám to konečně podařilo.

 

Naslouchejte sami sobě a buďte k sobě upřímní

Najděte si chvilku pro sebe a zeptejte se, co byste v životě chtěli zažít a jakým směrem by se měly ubírat vaše dny. Na nic si nehrajte, nerozhodujte se pro věci, které chcete jenom na oko pro druhé, abyste v nich vzbudili závist. Chtějte to či ono pro sebe a tak, jak to cítíte. Odmyslete si vaše okolí a kujte pikle pro spokojenost vaší duše. Naslouchejte ji a uvidíte, že se vám brzy svěří s tím, po čem skutečně touží(te).

Zpomalte

Nestíháte, ženete se kdovíkam, abyste stihli kdovíco a život vám utíká mezi prsty? Takovým způsob trávení života se rovná nespokojenosti. A o tu nestojí nikdo z nás. Říkáte si ale, proč se tedy objevuje v našich všedních dnech tak nějak pravidelně a často? To proto, aby nám dala na srozuměnou, že tady něco nehraje. Takže pokud je přítomna i ve vašem duševním rozpoložení, není tu od toho, aby vám brala dobrou náladu, ale abyste změnili vaše životní návyky a nasměrovali se ke štěstí.

Vnímejte lásku ve všech podobách

Lásky je na světě spoustu a je jedno, jestli máme na mysli tu partnerskou, mileneckou, mateřskou, nebo lásku ke zvířatům, rodině či práci, kterou vykonáváte z vlastního přesvědčení, že jedině tak je to dobře. Naplánujete si více času pro kontakt s rodinou, vyjděte si s přáteli, vyvenčete pejsky z útulku, pohlaďte je po jejich osamělém čumáku, najděte si vaši druhou polovičku a především objevte cestu sami k sobě.

Otevřete se  životu

Co to znamená? Nežijte konzumně, ale žijte tak, aby vás vlastní příběh naplňoval. Všímejte si maličkostí. Víte vůbec, jak voní déšť, vypadá západ slunce a jak nás dokonale uvolní kočičí předení? Že si to jen stěží vybavíte? Tak je teď nejvyšší čas to zase poznat a prožít. pixabay.com