Bytové dekorace za pár kaček

Bytové dekorace za pár kaček

Bytové dekorace jsou nástrojem, který dokáže interiér zahřát, příjemně doplnit a vytvořit správnou atmosféru. A my známe pár skvělých a levných tipů, jak i malý interiér vyzdobit.Nic se nesmí přehánět, není tedy potřeba zaskládat všechny zdi a volná místa poličkami a jinými super vychytávkami. Avšak právě i malé prostory se dají prakticky využít na různé designové i praktické doplňky.

 

Kuchyň

Začněme tam, kde trávíme nejvíce času. Trápí-li vás každý centimetr, který v kuchyni máte, nechejte se inspirovat šikovnými závěsnými systémy, schovanými doplňky na dvířkách skříněk nebo designově vymazlenými dózičkami, do kterých se vleze spoustu věcí a vy je tak už nemusíte mít pohozené na lince, ale pěkně vytříděné. Do kuchyně se hodí i motivační nápisy, nebo „jenom“ popisky skříněk, krabiček či ničeho konkrétního.

 

Obývací pokoj

Toužíte svůj obyvák vylepšit, ale pořád tápete jak? Moderní a ručně vytvořené konferenční stolky z dřevěných palet, které vám zbudou, vypadají úžasně. Ne každý se však cítí na vlastnoruční tvorbu a tak můžeme doporučit větší zrcadlo za pohovku, moderní přehozy na sedačku, které například v Ikea obchodech seženete za pár korun nebo také ty nejlepší snímky z dovolené.

 

Chodba a doplňky

I v chodbě bohatě využijete pár poliček, nebo jen závěsných systémů. Skvěle zde vypadají ledabyle zavěšené fotky, speciální stojánky na knížky nebo tabule, na které si necháváte s partnerem vzkazy. Pár drobností dokážou změnit mnohé.

 

Toaleta a koupelna

I když málo prostoru, pár poliček se nad toaletní mísu obvykle ještě vejde a do nich už si s doplňky rovněž vyhrajete. Od toaletního papíru, přes malé ručníky až po dekorace či časopisy zde můžete uložit cokoliv. Nakonec i „ona místnost“ vám bude připadat rázem hezčí…