Den nás, žen! Prostě MDŽ: Užijme si ho!

Den nás, žen! Prostě MDŽ: Užijme si ho!

Mezinárodní den žen je po roční odmlce zase tady. A to naše, milé dokonalé, znamená jediné - užít si ho. Oslavme ženství, vzdejte díky za to, že jste ženou a užijte si tento den podle svého.
Ne, zbytečné to opravdu není, vždyť si to prostě zasloužíte. 


Není na škodu si připomenout, že my, ženy, jsme báječné, dokonale nedokonalé a především tak jedinečně své. A právě teď je načase se odměnit. 

 


Dělejte to, co vás baví

Někdo dá přednost dýchánku s kamarádkou, se kterou se už dlouho neviděl, další si ostrouhá pastelky a pustí se do vymalování antistresových omalovánek. Skládejte z papíru origami, koukněte se na film, nebo konečně přelouskejte rozečtený román. Prostě buďte zase jednou ve svém živlu.

Hýčkejte se

Jestliže to situace s koronavirem umožní, zajděte si na medový zábal, do polária, ke kadeřnici na nový přeliv, na kurz líčení, na gelové nehty, na vyčištění pleti ultrazvukem, na permamentní make-up, po kterém už tak dlouho stydlivě pokukujete. Neposunujte péči o vaše já na druhou kolej, klidně se může stát, že to budete oddalovat tak dlouho, až si na tento zlozvyk prostě zvyknete.

Buďte s těmi, na kterých vám záleží

Ať už s rodinou, s partnerem, nebo jenom a pouze s vaším já. Zahrajte si společenské hry, koukněte se společně na pohádku, uspořádejte po dlouhé době společnou večeři, zajděte do kina, na procházku, nebo se stavte s celou tlupou u prarodičů.
   

Co dál?

Kupte si něco pro radost. Novou rtěnku, prádlo, nebo hříšně drahý parfém. Pomilujte se s vaším miláčkem. Bude vám skvěle. Pochutnejte si na hříšně dobré laskomině jako je čokoládový dort, sushi, krevety, nebo třeba nějaký ten zákusek.      

 

ČÍM MŮŽETE JEŠTĚ POTĚŠIT?

Nejenom sobě, ale i dalším ženám jako jsou vaše matka, sestra, babička nebo kamarádka objednejte zdravou ovocnou kytici, různé dorty, květiny a další dobroty od Frutiko.cz .

  

A to je inspirace i pro vás, pánové :-) 

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o tři vouchery v hodnotě 500 Kč.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

 

Výherci:
K. Krpalová, M. Nováková, Z. Pešek