Zase jste dalšímu týpkovi v pořadí zlomila srdce?

Zase jste dalšímu týpkovi v pořadí zlomila srdce?

Že vás kopačky netrápí? Není divu, vy je totiž neinkasujete, zato se odehrávají zcela ve vaší režii. Proto s klidnou duší ukončíte slibně se rozvíjející vztah, i když to přitom vypadalo tak nadějně. Tohle byste měla vědět a možná vám tyto řádky konečně otevřou oči


 

„Kopačky jsem dostala od své první velké lásky, vystřízlivění do reality z tohoto láskyplného oparu bolelo jako čert. A díky této zkušenosti mám obavu, aby mě neopětovaná láska zase neklepla přes prsty. Vím, že pokud to nerisknu, tak nikdy pořádný vztah nezískám, ale já se opravdu na další zradu prostě necítím,“ vysvětluje své pocity Marika (29).

 

Moc: Mocná to čarodějka

Je do vás zaláskovaný až až, snáší vám modré z nebe a vám je to pořád málo? Máte chlapíka omotaného kolem prstu. Hrajete si s ním jako kočka s myší, a jakmile se vaše ego zhojí, sebevědomí vystřelí do opojných výšin, vaše mise je splněna a může začít další s nějakým dalším. Třeba by vám pomohlo mít se víc ráda, věřit v samu sebe a naučit se zase důvěřovat mužským. Svět přece přeje lásce. Tak to nekažte jenom tak - pro nic za nic.

 

Strach z další zrady

Dostala jste kopačky ve fázi, kdy jste v hlavě slyšela znít svatební zvony, a přesto vašemu randění zazvonil umíráček?  I když jste ve vztahu spokojená, tak jste díky předchozí zkušenosti jako na trní, kdy vám zase dá nečekaně sbohem? Měli bychom se poučit, ale nikoliv se kvůli ne zrovna příjemnému zážitku zablokovat, a v tomto případě před láskou. Schválně o tom popřemýšlejte.

 

Za vším hledejte otce

„Můj tatínek moji mámu zesměšňoval a mě neměl rád. Proto  s tím nedělal žádný štráchy, dal nám sbohem a utekl za jinou sukní. Tuto zradu jsem nepřenesla přes srdce a nejraději bych chlapům za to všechno vypálila rybník. Asi se za špatné skutky své otce mstím na zcela nevinných mužských, kteří to se mnou myslí dobře. Toho nahromaděného zklamání se prostě neumím zbavit. Pořád tam ve mně je," líčí Naďa (36). Pokud se na vašem životě přítomnost, nebo nepřítomnost vašeho otce podepsala a sama si s tím neumíte poradit, nemějte obavu vyhledat odborníka. Uvidíte, že se vám uleví. A to je zrovna to, co potřebujete.

 

Syndrom princezny

Randíte s jedným a pak náhle potkáte druhého, který je shodou okolností o kousek lepší, než ten současný. A bez rozmyslu mu nasadíte parohy a pak k tomu ještě kopačky. Znáte tu pohádku, ve které stařeček měnil až vyměnil? Nebo rčení kdo chce moc, nemá nic? Abyste pak nezplakala nad výdělkem.