Typologie žen, které mužům nevoní, spíše se jim zajedly!

Typologie žen, které mužům nevoní, spíše se jim zajedly!

Randíte jako smyslů zbavená, máte pocit, že jste kápla na toho pravého a ono ejhle. Dostala jste kopačky a on dělá mrtvého brouka? Že takovou situaci znáte až moc dobře? Mrkněte na kategorie žen, která mužům dvakrát nevoní. Rádodajka: Ta, co s tím nedělá štráchy Na je


Randíte jako smyslů zbavená, máte pocit, že jste kápla na toho pravého a ono ejhle. Dostala jste kopačky a on dělá mrtvého brouka? Že takovou situaci znáte až moc dobře? Mrkněte na kategorie žen, která mužům dvakrát nevoní.

Rádodajka: Ta, co s tím nedělá štráchy

Na jednu stranu tato žena ztělesňuje pro muže řekněme něco jako sen, ale jen do té doby, než přijde na lámání chleba. Podle všeho si s ním daná dotyčná užije hromadu nespoutaného sexu. Avšak tato popularita nebude trvat dlouho. Řekněme asi do té doby, než její objev zjistí, že bez problémů zaparkujte v posteli jiného chlapa. Jako milenka asi dobrý, ale na roli manželky a matky si taková žena sáhne jenom stěží.

Závislá na muži terno neudělá

Nehne se bez něj ani na krok, píše mu, volá mu a neustále jej kontroluje. Neumí a ani nechce být sama, a přítomnost svého přítele prostě vynucuje. Ćím víc tlačíte na pilu, tím větší máte riziko, že šanci na vztah vezme čert. To, co má chlap jisté, to ho prostě neláká.

Hodná až příliš

Máti vám nakukala, že musíte být hodná, nic po nikom nechtít a úplně nejlépe být něco jako neviditelná? Jen to ne! S takovou ženou sice má mužkej kompletní servis, ale později procitnou do reality, že nudný život je to poslední, co by si přáli. Nedělejte jim proto všechno, co jim na očích vidíte a sem tam si prostě dupněte.  Dobrosrdečné potvory jsou a budou v kurzu pořád. Staňte se jednou z nich.

Průhledná zlatokopka

Ta, co si potrpí na luxus a s tímto vědomím hledá potencionální nápadníka příliš okatě, prostě zůstane na ocet. Když už něco takového, tak na to musíte jít fikaně a neprůhledně. pixabay.com