Skvostná péče o vaši vagínu. Hýčkejte vaše ženství

Skvostná péče o vaši vagínu. Hýčkejte vaše ženství

Hýčkejte si vaše lůno tak, jak si zaslouží, nikdo jiný to za vás totiž neudělá. Když bude váš klín v pořádku a v harmonii,  vy na tom jedině získáte. Říkáte si, co přesně? Ve vašem těle se vám bude konečně líbit a navíc si užijete také nějaký ten orgasmus navíc


Hýčkejte si vaše lůno tak, jak si zaslouží, nikdo jiný to za vás totiž neudělá. Když bude váš klín v pořádku a v harmonii,  vy na tom jedině získáte. Říkáte si, co přesně? Ve vašem těle se vám bude konečně líbit a navíc si užijete také nějaký ten orgasmus navíc.

Jezte zdravě a dejte vale cukru

Rafinovaný cukr je prostě problémem dnešní doby. Proto s ním zacházejte pomálu a nepřecpávejte se sladkostmi všeho druhu. Díky jeho nadbytku ve stravě pak můžete častěji trpět na vracející se výtoky spolu s pálením a svěděním. Pozor si dejte také na tzv. skryté cukry v nealko nápojích nebo v mléčné čokoládě. Sedavý způsob života, nezdravá strava a nějaké ty kila navíc mohou také vést k rozvoji PCOS sydromu, kterému se přezdivá zloděj ženství a především plodnosti. Tak pozor na to!

Pohodlí především

Nikde není psáno, že i v práci musíte sedět na zadku v krajkových kalhotkách. Přes den preferujte savou a prodyšnou bavlnu, luxusní prádelko si nechejte na večer.

Zkuste jógu a ne jen tak ledajakou. Tu hormonální.

Jsou vaše hormonální hladiny jako na houpačce a tomu odpovídají také vaše prudké změny nálad? Místo pojídání pilulí se procvičte k vitalitě a optimismu.  HJT pomáhá ženám s neplodností, menopauzou, nebo s nepravidelným menstruačním cyklem.

Masturbujte

Co na tom, že mužského máte doma a jste zadaná. To vůbec neznamená, že si nemůžete na sebe vytyčit čas a a jen tak si pohrávat s vaším tělem. Kombinujte doteky a najděte si tu variantu, která vám snese jedno vyvrcholení za druhým.

Co dál?

Choďte na preventivní gynekologické kontroly. Neváhejte si vaši vaginu prohlédnout v zrcadle, a to nejlépe během masturbace. Vždyť je přece vaše. Tak zahoďte stud! Zapisujte si vaše nálady a duševní rozpoložení v době, kdy menstruujete. pixabay.com