Detoxikujte tělo i myšlenky: Bude vám lépe!

Sluneční paprsky nás konečně nenechávají ve štychu, ptáci štěbetají, všechno voní, pučí a tráva se zelená. Ideálnější období pro efektivní nastartování organismu, pozitivních myšlenek a úklidu našich domovů bychom hledali jen stěží. Nastolte harmonii v těchto sférách vašeho života a uvidíte, že vám prokáží víc než báječnou službu.

„Jakmile se ohlásí jaro, zimní spánek je v nenávratnu a já mám pocit jakoby mě někdo doslova a do písmene napumpoval energií. A tak nevím, co dřív. Jakmile dotáhnu jednu věc do konce, jsem nadšená výsledkem a hrnu se do další,“ svěřuje se Linda (28) s jakou mocí na ni působí něžné a vonící jaro.


 

Pročistěte se

Někdo tvrdí, že tento proces není potřeba, jiný by ho zase nezavrhoval. Je to samozřejmě na vás, ale dát si odlehčený týden bez nadbytku průmyslových cukrovinek, chipsů, fast foodů a jiných přesolených polotovarů nebude vůbec na škodu. Nemusíte se trápit hlady, to vůbec ne, ale uvařte si na pročištění třeba kopřivový čaj, snězte více kousků ovoce a zeleniny a taky omezte alkohol. Plus klidně vyrazte na procházku a uvidíte, že vám bude lépe. Jen to zkusit.

Co vám doporučujeme?? Vyzkoušejte 

 

 

Všechno špatné a negativní musí pryč. Tedy z vaší mysli

Zrady, podrazy a pomlouvání prostě k životu patří, ať se nám to líbí nebo ne.A tak se mnohdy může stát, že s těmito nekalostmi přijdete do styku na vlastní kůži. Pokud se vám tak stalo, určitě to není nic příjemného a bolí to jako čert, zvlášť když to přijde od člověka, kterému věříte, máte ho rádi a celý život ho považujete za přítele. Jakmile si pobrečíte a zub času vykoná své, mávněte nad tím rukou, odpusťte nejen dotyčnému, ale i sami sobě, protože si pořád vyčítáte, že jste to měli čekat a buďte otevření pro to nové, co má přijít. A věřte, že pak opravdu přijde.

Jarní úklid

Šatní skříně naplněné k prasknutí, stolek přetékající časopisy, chaos ve spíži, nebo rozsypané koření v šuplíku v kuchyni. Pokud máte doma zákoutí, na kterém je potřeba zapracovat, tak to udělejte. Sice se nám do toho dvakrát nechce, ale výsledek pak stojí za to. „Jako smyslů zbavená jsem neustále utrácela za oblečení a když přišlo na lámání chleba a já zjistila ve skříni, co všechno doma mám, akorát jsem to v tom chaosu nezahlédla, tak jsem byla v šoku. Protřídila jsem si šatník a teď už mám jasno v tom, co si obléknu a nemusím nic pracně dohledávat, nebo přikupovat,“ svěřuje se Martina (33). pixabay.com