Bisexuálem na zkoušku? Dnes běžná praxe

Bisexuálem na zkoušku? Dnes běžná praxe

Experimenty jsou dnes ze všech pohledů přístupnější než kdy dřív. To, co našim matkám přišlo nemožné a babičkám neslýchané je dnes běžnou praxí. Znamená to ale, že rádi experimentujete, nebo že jste skutečně bisexuální? Vědci z Illinois ve svých studiích potvrdili, že bisexualita existuje. Zaměřili se zejména na muže a potvrdili, že je skutečně mohou vzrušovat obě pohlaví.

 

Experiment nebo homosexuál?

Zatímco většina lidí tvrdí, že bisexualita je jen určitá zástěrka pro experimentování, nebo také pro gaye, kteří se bojí přiznat svou orientaci, vědci prokázali opak. I přes vědecké studie faktem zůstává, že mnoho žen a mužů se svou orientací experimentuje. A právě přicházející léto je pro románky všeho druhu jako stvořené. Fungovat na chvíli po boku stejného pohlaví, objevovat, zjišťovat a odpoutat se od konvenčních postupů a přístupů láká svou svobodou. Chvilinku se nestarat, co si o vás myslí vaše rodina a okolí, na chvíli se zaměřit jen na sebe, svou volnou mysl a nulové hranice, to zní jako dobrý nápad, co myslíte?

 

Většina takových románků po krátkém čase skončí

Často po pár týdnech či měsících přichází určité „vystřízlivění“ a tzv. bisexuálové se vrací zpět do zajetých kolejí s opačným pohlavím. Může se vám ale také stát, že si svou bisexualitu či dokonce homosexualitu uvědomíte díky takovému románku naplno.

Často je mnohem složitější srovnat si pravdu o své orientaci sám se sebou, než ji pak sdělit svému okolí. Proto si to jednotlivci mnohdy přiznají až v pokročilejším věku. Také ne každý člověk, který ve svém životě vyzkouší sex s obojím pohlavím je automaticky heterosexuální, nebo naopak bisexuální či dokonce gay.

Nelze tedy házet všechny do jednoho pytle. Nezbývá než vám popřát krásné léto plné splněných románků a lásek.