Milenky: Jaké role jim v mužském světě přísluší?

Milenky: Jaké role jim v mužském světě přísluší?

Láká vás stát se milenkou ženatého muže, se kterým prožijete jen to krásné bez starostí, závazků či jiných problémů? Možná byste měla znát tyto fakta, které je potřeba vzít v patrnost dřív, než získáte post té druhé, která sice okupuje mužovu postel, avšak tím to nadobro hasne.


 

„Během své životní pouti jsem vystřídal nespočet milenek, avšak i tak jsem zvládnul vybudovat rodině a své ženě báječné zázemí. Jak jsem to vlastně zvládl? Milence jsem jasně vymezil pravidla předem. Byla tu pro mě vždycky a jenom na ukrácení několika chvilek rozkoše,“ vysvětluje zcela  pragmaticky Jiří, kterému sice život uštědřil několik šedin, avšak jemu proklatě sluší.

 

Budete ta, co je tu jen pro jeho potěšení

Chodí za vámi jenom z jednoho důvodu. Kvůli toužebnému volání touhy, které je něco jako bezedná. Jakmile si přijde na své, sbalí si saky paky a jste zase sama. Dokud teda to na něj nepřijde znovu. A tak si díky přírodě můžete být jistá, že se zase vrátí. Vás ale jen tato jistota štěstím nenaplní.

 

Když vám bude smutno, nepočítejte s ním

Dostala jste výpověď, váš kocour onemocněl, nebo vaše kamarádka vás nadobro podrazila? Jeho rameno nebude tím, na kterém se vypláčete. I když se budete snažit sebevíc být v klidu, tak tu a tam vaše nálada opravdu spadne pod bod mrazu. Právě v tuto chvíli zjištění, že nemáte žádnou opravdovou lásku bolí ještě o to víc.

 

Ach ty klepy

Na oko bude všechno ok, ale jakmile zavřete dveře svého bytu, zatímco on právě přichází, rozběhne se šaráda drbů všeho druhu. A co naplat, moc příjemné to vážně nebude. Máte skutečně na to, unést to vědomí, že vás bude okolí mít za mrchu. Navíc jen tak vám tuto nálepku nikdo neodpáře.

 

Rodina, manželka, práce, kamarádi a pak až někde vy

Prvně obstará rodinu, utěší ženu, zajde na jedno a pak když mu vyjde čas, zaskočí k vám. Náhle budete muset přerušit svůj program, nebo se naučíte raději nic neplánovat, kdy najednou utratíte život čekáním na floutka, co si vás stejně nezasloužil. Protože neobjevil celý váš potenciál - nejenom krásu, ale i jiné kvality.

 

Ještě pořád vás role milenky láká?!