Jak na to, aby vám opálení vydrželo?

Jak na to, aby vám opálení vydrželo?


Vizáž Sněhurky jste pracně poslala u moře k šípku a teď vám vrtá hlavou, jak si bronzový nádech hýčkat co nejdéle? Intenzita a trvanlivost získaného opálení záleží na tom, jakou péči zahrnete vaši pokožku. Čím víc ji dáte, tím déle se budete moci chlubit vizáží políbenou sluncem. Navíc tak efektně skryjete menší vady na kráse.

Peeling a hydratace jsou základem

Neváhejte pokožku dvakrát týdně přebrousit peelingem, ať se zbavíte odumřelých kožních buněk, a o to víc upozorníte na karamelový nádech. Jakmile budete mít hotovo, investujte dostatek času na pravidelnou hydrataci, a to nejlépe dvakrát denně. Aby kůže neměla tendence se začít loupat a nádherně držela tam, kde má být. Bolestivější spálení od sluníčka vyřešíte například vychlazeným tučným jogurtem, který vám udělá dobře. Aplikujte jej klidně i tam, kde spatřujte náběh na odlupování se kousků kůže. S jogurtovou péči tomu nasadíte stopku s úspěchem. Stejně dobře pomáhají vysoce hydratační krémy s obsahem olejů. Co se týká standardní péče po slunění, vyhledejte krém, který hydratuje, avšak přitom prodlužuje opálení. Zásadní je také dodržovat pravidelný pitný režim, celkově bude nejenom pokožka, ale i obličej působit pěstěně, mladistvě a svěže. Zakažte si také cigarety a alkohol, které mají účinek zcela opačný, a tedy organismus dehydratují.Samoopalovák ve spreji

Nejenomže se nechcete vzdát opálení, ale ještě byste jej ráda zvýraznila? Skvěle vám s tímto přáním pomůže samoopalovací kosmetika. Parádně se nanášejí  přípravky ve spreji, které postačí rovnoměrně nanést na pokožku a pak nejlépe k tomu určenou rukavici důkladněji rozetřít. Zkusit můžete i samoopalovací pěnu, krém, tonikum či mléko. Každému vyhovuje něco jiného, tak vyzkoušejte to, co zvítězí u vás na celé čáře. Máte v plánu vyrazit ještě na další dovolenou k moři později, třeba na sklonku léta? Neváhejte s předstihem vsadit na užívání betakarotenu, který usnadní opálení a navíc skvěle ochrání pokožku před pustošivým sluncem. Kombinujte jej s vitamín E.

Super tipy na outfity i líčení

Noste světlé barvy, díky kontrastu báječně vynikne vaše opálená pokožka. Nalepte si bronzové tetování, bude vám maximálně slušit. Zahalte se do zlatavých třpytek ve spreji, které jsou součástí pečujících olejů. Co se týká líčení, zakomponujte do make-upu také bronzer. Nádherně rozzáří váš obličej, který opravdu bude budit dojem, že je sluncem políbený. A  v tomto případě tomu tak bude hned dvakrát.

 

 

 

 

 

 

 

 

pixabay.com