Zchlaďte se nápoji z kávy

Zchlaďte se nápoji z kávy

Zchlaďte se jahodovou ledovou kávou či tradičním mrazivým espressem Pozvěte kamarádky na zahradní party a pohostěte je klasickým mrazivým nakopávákem nebo jahodovou ledovou kávou s příchutí exotiky. Ani s jedním receptem nešlápnete vedle a užijete si příjemné odpoledne


Zchlaďte se jahodovou ledovou kávou či tradičním mrazivým espressem Pozvěte kamarádky na zahradní party a pohostěte je klasickým mrazivým nakopávákem nebo jahodovou ledovou kávou s příchutí exotiky. Ani s jedním receptem nešlápnete vedle a užijete si příjemné odpoledne v té nejlepší společnosti.

Jahodová ledová káva

Překvapte kamarádky odvážným letním nápojem – jahodová ledová káva s kokosovým mlékem je přesně to, co v horkém letním odpoledni ozvláštní vaše setkání. Na 1 porci 4 střední jahody 1 dcl kokosového mléka Capsletto espresso Led 1.Jahody spolu s kokosovým mlékem rozmixujeme dohladka a přecedíme, abychom získali krémově hladkou texturu. 2.Základ nápoje vlijeme do sklenice a přidáme bohatou hrst ledu. 3.Uvaříme velké espresso od Capsletta a pomocí lžičky nalijeme na připravenou směs. 4.Káva začne pomalu klesat dolů a jahodová složka vystoupá na povrch. 5.Nakonec kávu ozdobíme čerstvými jahodami.

 

Tradiční ledová káva

V parném letním dni vás nejlépe osvěží a zároveň nakopne tradiční ledová káva. Připravte si tu svou do pořádné sklenice a odpolední únava bude ta tam! Tip: Když necháte hotové espresso zmrazit ve tvořítkách na led, neztratí ledová káva intenzivní chuť. Na 1 porci Led 1 dcl mléka Capsletto espresso Třtinový cukr na doslazení 1.Na dno sklenice dáme hodně ledu, na který nalejeme čerstvé mléko. 2.V kávovaru uvaříme Capsletto espresso a opatrně jej nalijeme na mléko s ledem. Při spojení čerstvé kávy a mléka se začnou tvořit krásné struktury. 3.K doslazení použijeme třtinový cukr.