Užívejte léta a prázdnin: Tyto zážitky proměňte na vaše vzpomínky

Užívejte léta a prázdnin: Tyto zážitky proměňte na vaše vzpomínky

Prázdniny sice spějí do finálové rovinky, ale to ještě neznamená, že si ty poslední dny máme nechat frknout před nosem. Právě naopak. Užijte si je jak se patří. Tady máte báječný seznam, jak z nich vytěžit co nejvíc. My v redakci už máme vybráno. A co vy? 


 

Jděte na snídani, oběd či večeři na vzduch

Popadněte dobroty, klidně si objednejte třeba pizzu, chňapněte grilované kuře, nebo si vykouzlete svoji pečínku a směřujte vstříc k přírodě. Pokud máte rádi luxus nezapomeňte na polštářky, slunečník, nižší stoličku, kterou využijete jako odkládací stoleček a samozřejmě nesmí scházet piknikový koš s kompletním vybavením.
A pamatujte že nejlépe vždycky chutná na čerstvém vzduchu.

 

Sledujte hvězdy

Sice sezóna, kdy hvězdy padaly jedna přes druhou, je v trapu, ale určitě ještě teď v srpnu polechtejte štěstěnu
a třeba se nějaká ta třpytící kráska snese z půlnočního nebe dolů. A když ne, tak přece o nic nejde. Protože váš milý vás bude po celou tu podívanou držet v náručí. Možná pak samou láskou budete mít pocit, že spadlo nebe.

 

Protancujte klidně čtvery žabky

Ještě jste si nestihla střihnout letní taneček? Tak je ten nejvyšší čas. Ploužák, salsa, mambo, tango, nebo klidně divoký tanec cik cak. Je to jedno, jen to prostě maximálně rozjeďte. Pánové vás budou mít za divoženku a padnou vám k nohám úplně sami. Jasně nestojí na tom svět, ale je to maximálně fajn pocit.

 

Louskejte knížky

Pohodlně se natáhněte do křesla, na lehátko, nebo do houpací sítě a prožijte příběh někoho jiného, od kterého se nebudete moci odpoutat. Pokud se chystáte někam k moři, není od věci se zchladit nějakou tou severskou detektivkou, která vás zavede sněhového království a třeskuté zimy.

 

Chtějte být offline na max

Dejte sbohem Facebooku, nešmírujte Pinterest, nebo Instagram a raději si život koukejte užít. Nelovte lajky
či pochvalné komentáře. Chtějte mít zážitky, na které budete se slzou v oku vzpomínat tak rádi.

 

Cestujte

Vůbec  to neznamená, že na sklonku srpna je pozdě. Ulovte zajímavý last minute a poznejte Menorcu, Kanáry, Tunisko, Egypt nebo vyčkejte ještě chvíli a zkuste prožít vyhřáté dny někde na exotické půdě. Vždyť naučit se vypnout je totiž sakra potřeba. Tak se nevymlouvejte, nezakazujte si objevitelské zážitky a naopak se po nich natáhněte. Nebudete litovat.

 

Pozorujte letní bouřky

Je super nedělat vůbec nic a sledovat představení přírody, jak se na obloze nahánějí blesky, tu a tam hrůzostrašně burácí a zemi i vzduch osvěžují dopadající provazce vody.

 

Romantický táborák

Plameny olizující polena a řeřavé uhlíky a oranžové jiskry zářící na sto honů. Kolem vás tlupa báječných kamarádů nebo společnost ryze komorní alias jen vy dva. Křupavý špekáček, čerstvý chleba, kremžská hořčice a pivo. Znáte snad lepší romantiku?!